Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megkóstolnád-e az alábbiak...

Megkóstolnád-e az alábbiak alapján készült találmányomat, a quinoás húsgolyókat?

Figyelt kérdés

Maradt egy adagnyi főtt quinoa tegnapelőttről és nem tudtam vele mit kezdeni. Kidobni sajnálom, mert nagyon drága, viszont szeretem és állítólag nagyon jó hatással van az emberi szervezetre a fogyasztása.


Szóval összekevertem 30 deka darált csirkemellel, 3 tojással, 1 reszelt répával, 1 reszelt krumplival és 1 reszelt bébicukkinivel. (Ezeknek kinyomkodtam a levét felhasználás előtt.) + 1 evőkanál olívaolajjal, valamint nem túl sok hajdinaliszttel.


Ízesítettem apróra vágott fris petrezselyemmel, sóval, borssal, fokhagymával és egy kis reszelt hagymával.


Apró golyókat formáztam a masszából, amelyeket olajjal kikent tepsire helyeztem.


Kívül ropogós, belül puha golyókat kaptam. Fokhagymás-mentás-kapros báránytejből készült joghurttal nagyon adja.


2017. szept. 26. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Megkóstolnám
2017. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nekem kell ennyit pancsolnom vele, hanem elém teszed, biztos megkóstolnám.

A báránytejes, mentás joghurtot kihagynám.

2017. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
A báránytejet nem kóstolnám meg, a kajád viszont jól hangzik.
2017. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:) Pedig ha ettetek gíroszt vagy tzatzikit Görögországban, akkor már kóstoltátok (nagy valószínűséggel) a báránytejből előállított joghurtot.
2017. szept. 26. 12:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkóstolnám, jól hangzik.
2017. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jónak tűnik. Megkóstolnám.
2017. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A hagymáig nagyon jól hangzott. Nem szeretem a hagymás cuccokat. Pedig egyébként szeretném a húsgolyókat.

A joghurttal nem lenne bajom, csak ami bele kerül :)

2017. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Tehát: amikor a kis golyócskák elkészülnek, csípős törtpaprikába forgatnám meg őket, kis fogpiszkálóra szurkálva sütném meg őket a sütőben, és utána lehet kártyapartinál, sörözésnél, tv nézés közben falatozgatni belőle. Tökéletes nasi!

2017. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is megkóstolnám, ha megkínálnának vele, de azért engedd meg, hogy megjegyezzem. Olyan, hogy báránytej nincs.

A bárány még maga is szopik anyatejet az anyajuhból.

Amúgy a juhtejből készült joghurt nagyon finom, sokat ehettem egy időben.

2017. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!