Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Réteslisztből lehet hókiflit...

Réteslisztből lehet hókiflit és sajtos kekszet sütni?

Figyelt kérdés

Itthon vettem észre, hogy finomliszt helyett ezt "sikerült" vennem. A sajtos keksz az az összegyúrom, nyomóval kiszaggatom, sajtot a tetejére, be a tepsibe.

Sose sütöttem még rétesliszttel.



2017. okt. 18. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha lehet ne használd ezekhez. kevert tésztákhoz jó, meg , hát a rétestésztához, de az én tapasztalatom szerint gyúrt tészták nagyon morzsálódósak lettek tőle.Én is így jártam egyszer (bár a párom vette ) és el akartam használni, hát nem jött be.
2017. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De jó, hogy írtál, köszönöm. Akkor semmiképpen nem használom ezeket.
2017. okt. 18. 18:13
 3/11 A kérdező kommentje:
bocs, ezekhez.
2017. okt. 18. 18:13
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Mi finom lisztet sosem használtunk.Minden süteményt rétesliszttel sütöttünk.
2017. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És jól sikerül minden? Ilyesmi sütiket is sütöttél már rétesliszttel, mint amilyeneket én szeretnék? Köszi a választ.
2017. okt. 18. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne hidd el, nem minden sütihez jó a rétesliszt.

Én megtapasztaltam. Amihez finomliszt való, ahhoz finomliszt kell !

2017. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást,de nem rosszat akarok a kérdezőnek.Nem trollkodok vele.Anyukám mindig réteslisztet használt/használ mindenhez,mert nem szereti a finomlisztet.Azt nem tudom miért,biztos mondta,de már nem emlékszem.Így én is ezt vettem át,sosem volt itthon finomliszt.Mindent réteslisztből sütök.Szerintem jó,semmit rosszat nem tapasztaltam vele.A sütik is mindig elfogynak,senki sem fintorgott még.Erre én azt mondom,ahány ház,annyi szokás.
2017. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha erre a sajtos rúdra gondolsz,akkor rengetegszer.Hókiflit nem csináltam,mert én nem szeretem,a férjem meg sosem kérte .

[link]

2017. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nemcso ***** válasza:
Semmi baj sem lesz belőle, használhatod nyugodtan.
2017. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy lenullázták a válaszodat , többek véleménye..., de sebaj, igazad van, ahány ház annyi szokás.

Mindenki a saját tapasztalatait osztja meg a kérdezővel.

2017. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!