Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik szakácskönyvet ajánlaná...

Melyik szakácskönyvet ajánlanád egyszerű, hétköznapi ételekhez egy egyszerű, hétköznapi mértékben időhiányos, de éhes családnak?

Figyelt kérdés
Főzelékek, tészták, húsok, levesek, egytálételek, egyszerű ételek hétköznapokra, amikhez nem kell articsóka, tokhal, fésűkagyló meg avokádó :) és nem órákig kell velük pepecselni.

2017. okt. 26. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Legjobb Horváth Ilona szakácskönyve. Találsz benne egyszerűbb és bonyolultabb ételeket is, és a főzési technikákat is aprólékosan leírja.
2017. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szatmári Feri Főzelékes Feri című szakácskönyveit. Gyors, ízletes egyszerű és kicsit felturbózott receptek találhatóak benne.
2017. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Csatlakozom a Horváth Ilona szakácskönyv ajánlójához.


Szerintem a mai napig a legjobb, legérthetőbben megfogalmazott, a magyar ízlésnek megfelelő recepteket tartalmazó szakácskönyv. A legegyszerűbb ételek ugyanúgy megtalálhatóak benne, mint a kifinomult francia fogások. Ebből tanultam meg főzni, és ezt adtam a lányaimnak, amikor külön költöztek.

2017. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
72%
Jamie Oliver 10 perces kajái,vagy ajánlani tudom Gordon Ramsey gyorskajáit,amivel nem kell szenvedni,plusz nem kell bele mindenféle olyan fűszer,ami ugye a legtöbb háztartásban nem mindennapi.Sajna a könyv pontos címét már nemtom,de a tescoba sokáig árulták,talán még most is van.
2017. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Még egy pont Horváth Ilonának, de nagyon jók még Frank Júlia, F.Nagy Angéla szakácskönyvei is.

Szamos Feri bácsiét én is szeretném megszerezni...

2017. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat , Szatmári ...
2017. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Horváth Ilona, F. Nagy Angéla. Én ezekből tanultam főzni. Az anyukám is, sőt, a Horváth Ilona példányomat a nagymamámtól örököltem.
2017. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aki lepontozza az összes Horváth Ilonát, annak mi a javaslata?
2017. okt. 27. 07:34
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Hidd el, hogy semmi ajánlatuk nincs, csak lepontozási kedvük, és amihez nagyon értenek.

Arctalan, rosszindulatú figurák,vagy ugyanaz is lehet, ha pl két regivel rendelkezik, amire sajnos már sok a példa.

Akik a hagyományos konyhát, illetve annak megtanulását javasolják, azok le vannak szavazva...

2017. okt. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!