Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Disznóvágáskor mennyire...

Disznóvágáskor mennyire gyakori hogy férget találjanak a disznóban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Elég gyakori. Nincs nagy jelentősége.
2017. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Elő fordult már nálunk is hogy giliszták voltak a belekben. Nem jelent problémát. Ha csak azt nem hogy a disznó nemn hasznosította megfelelően a táplálékát
2017. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne kukacoskodj ilyen aprosagon :)
2017. nov. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Előfordul, főleg a belekben, de sajnos a tüdőben-szívben is.

A gazda hanyagsága, hogy nem féreghajtózta az állományát.

A beleket ma már senki nem mossa, kidobják egyszerűen és vesznek belet, de, ha a belsőségekben is előfordul, azok sem használhatók fel pl hurkának.

2017. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

# 4/4 Azért nem teljesen:)) Mi és környezetem is, csak a vastag mosott bélbe töltött hurkát esszük meg.


Kérdező, mint egy kutyát, macskát a disznót is féregteleníteni kéne. Különben, nem egy nagy gond a giliszta. Annyi, ha sok, rosszul fejlődik a disznó, mivel kell a kalória a férgeknek is. Láttam már olyat, ahol több volt a féreg a bélben, mint a bélsalak:(((

Na és az is lehetséges, hogy benned is van bélféreg.

2017. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Azért nem kellett volna lepontoznod, ha ti még így csináljátok.Biztosan mások is, de a mi környékünkön már nem szokás, szóval ennyi... :)
2017. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

:)) Bocsi, én nem vagyok az pontozós:) A pontok hidegen hagynak és igen, ki hogyan, minden hol más szokások vannak:)

Ezért, nincs is értelme le, vagy fel pontozni.

2017. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Magatokat vágjátok le
2017. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!