Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rizses salátás recepteket...

Rizses salátás recepteket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok mint pl. görögsalit összekeverek rizzsel, de más ötletem nagyon nincs. Készítenèk pl. lencsés rizst is, de abba milyen friss zöldséget tudnék belekeverni?

Fontos szempont, hogy ne legyen túl bonyolult, és lehetőleg zsírszegény legyen.

Merre találok ilyen saláta recepteket?



2017. dec. 14. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Életemben nem hallottam ilyenről.

A rizses görögsali is igazán gusztustalannak hangzik.

2017. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rizses tonhalsalátát szoktam csinálni, most nem találtam neten azt a receptet, amit én csinálok, de van fent egy csomó, tudsz keresgélni :)
2017. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én lilahagymát, paradicsomot, olajbogyót, kukoricát szoktam hozzákeverni, néha kockázok még a zöldségek mellé mozzarellát is.

Megy még hozzá petrezselyem apróra vágva, zúzott fokhagyma, só, bors, oregánó, olívaolaj bőséggel, ha nagyon zsírszegényre akarod, ezt nyilván kihagyod. Sültek mellé szoktuk enni, mi nagyon szeretjük :)

2017. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Rákrudas sali

Rákrudacskák, rizs,kukorica,tojás,majonéz,ízesítés.

2017. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tonhalas rizssaláta

minden ízlés szerint, de a rizs és a tonhal hasonló arányban lehet, szinte bármit tehetsz be, de itt a kedvenc verzióm:

Konzerv tonhal, rizs, kukorica, hagyma, kaliforniai paprika, kicsi majonéz, esetleg főtt tojás de nem mindig teszek bele, koktélparadicsom, cheedar,

2018. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tonhalas rizssaláta

minden ízlés szerint, de a rizs és a tonhal hasonló arányban lehet, szinte bármit tehetsz be, de itt a kedvenc verzióm:

Konzerv tonhal, rizs, kukorica, hagyma, kaliforniai paprika, kicsi majonéz, esetleg főtt tojás de nem mindig teszek bele, koktélparadicsom, cheedar vagy parmezán

2018. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!