Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miböl készül a háztartási ecet?

Miböl készül a háztartási ecet?

Figyelt kérdés

Azért kérdem,mert külföldön vagyok,talŕltam mŕr 6 fajta ecetet ,de mind olyan mellékszagu...

Lenne valaki olyan kedves,hogy otthon a szejrényéböl azt a zöld üveges ecetet elövenné,és leirnŕ mit tartalmaz,vagyis milyen ecet.?

Köszönöm


2008. okt. 25. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 féle van:

- a 20%-os szintetikus (és tiszta) ecetsav.

- a 10%-os valószínűleg biológiai úton erjesztve valamiből, majd tisztítva. Ezt néha rá is írják. Ez finomabb, de könnyebben megromlik, és mellékíze lehet.

2008. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én direkt elővettem az ecetes üveget, de azon egy szó sincs arról, hogy miből készül konkrétan sajnos. Csak annyi hogy mekkora a higítási arány, meg hogy gyermekektől elzárva tartandó. Úgyhogy nem tudok segíteni pedig szerettem volna.
2008. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

www.ecet.lap.hu


minden itt van, amit tudni kell az ecetről. ili

2008. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
www.ecet.lap.hu
2008. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!