Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rendelt kaja szalmonellás,...

Rendelt kaja szalmonellás, éttermi kaja szalmonellás, mi legyen?

Figyelt kérdés

Közétkeztetés nem jöhet szóba barátnőm szerint, 5*-os étterembe is elvihetném a fizetésemből, de tart a nem megfelelő higéniai körülményektől. Anyám üvegesre pirítja a hagymát, ami gyomorgyilkos, tehát az ő étele nem megfelelő, hiába hoztam, küldöm vissza. Hoztam alapanyagot főzéshez, tehát akár tudnánk EGYÜTT főzni (ami azt jelenti, hogy tényleg segítenék), de ez a procedúra sokáig tart, egy leves másodikkal számítása szerint legalább 5 óra, így ehhez nincs kedve.


A kérdés, hogy milyen szöveggel küldenétek el melegebb éghajlatra az ilyen barátnőt?


2017. dec. 24. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Mikor osszeszedted akkor is ilyen volt. Most elvezd!
2017. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem vinném vissza anyám kajáját, hanem leülnék és jóízűen megenném, a tyúk meg egyen amit akar.

Aztán amikor jóllaktam és anyámat is felhívtam, hogy megköszönjem és megdicsérjem a főztjét, szakítanék az idióta pi..csával, még ha aranyból is van a lyuka, mert kínlódjon az ilyennel egy életen keresztül akinek az anyja qrva.

2017. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
tegyél elő egy szelet üres kenyeret hogy egye azt ha semmi nem jó, én meg megenném anya főztjét. Menjen ő drága étterembe a saját pénzén.
2017. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Szakítani akarok veled mert nem bírom elviselni azt hogy ekkora igényeid vannak és neked semmi se jó. Keress magadnak olyat aki ezeket tudja teljesíteni te is boldogabb leszel. Oszt csá :D ne legyél életképtelen. Lányként írtam ezt. Ilyen csajt összeszedni, nagyon sajnálom. Őszintén elmondod miért szakítasz vele, ennél jobbat nem tehetsz, kamuzni nem érdemes hogy ezért azért, mondd meg kerek perec hogy mi van és legalább a legközelebbi barátjánál tudni fogja hogy viselkedjen.
2017. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

"egy leves másodikkal számítása szerint legalább 5 óra"

Gondolom a konyhában még soha életében nem járt.

2017. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

és hogy nem halt még éhen?

amúgy meg ne étterembe, hanem pszichológushoz vigyed

2017. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Milyen szöveggel?

Hát ha már elküldöd, nem mindegy?

De segítek. Mondjuk sosem voltam a nagy szavak embere, így kb annyi csinálnék, hogy kinyitnám az ajtót, és annyit mondanék:

Hess!

2017. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Szokásos kamu kérdés.
2017. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

...el se akarom hinni amúgy, hogy ilyen van. Ilyen van?! Hogy azt mondja szalmonellás az éttermi kaja?

Jobban belegondolva szerintem itt orvosolandó mentális problémák vannak.

Eddig mit evett?

2017. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
8-as! Ez így annyira életképtelen, hogy nekem is ugyanez jutott eszembe. Vagy a kérdés kamu, vagy a csaj orvosi eset.
2017. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!