Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hidegtál ötleteket tudnátok...

Hidegtál ötleteket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szilveszterre szeretném készíteni. Kaszinótojásra, krumplisalira, sonkatekercsre gondoltam, de hátha valakinek van jobb ötlete. Illetve a sonkatekercset mivel érdemes tölteni?
2017. dec. 28. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Én az ilyen klasszikus dolgokat nem szeretem, főleg a majonézeseket nem.

Nagyon jók hidegtálra pl. mini tortácskák fetával és aszalt paradicsommal töltve, mozzarellagolyók koktélparadicsommal és olajbogyóval fogpiszkálóra szúrva, zöldfűszeres kecskesajt-golyók, mellé sós kekszfélék, mártogatósok pl. fokhagymás-tejfölös, humusz, padlizsánkrém zöldségcsíkokkal mint a zellerszár, paprikacsíkok, répacsíkok, pirított fügére tűzött roquefort-kockák, hummuszos uborkatekercs stb.

Bocs, a végtelenségig tudnám sorolni, imádom az ilyen kis falatokat :)

2017. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Csabai karaj, Stefania vagdalt,Baconbe göngyölt csirkemáj, Tojástekercs, Körözöttel töltött paprika.
2017. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
rakott hústorta, apró májfasirtok, különféle sajtok, franciasaláta zselatinnal formákba öntve, sült malac, apró szendvicsek, mirelit tésztából kosárka készítése amit sós krémmel lehet kitölteni. Ezek jutottak eszembe.
2017. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

A sonkatekercset tormás sajtkrémmel érdemes megtölteni, a két végét reszeltsajtba mártani.

Azért az emberek hozzáállása igen furcsa... a vegetáriánust az égbe emelték, a normális , szokásos vagy mondjuk hagyományos és húsos ételeket ajánlókat lenullázták.

A kérdező nem írta, hogy vegetáriánus...

2017. dec. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem húztam le senkit! Nagyszerű ötletek, bár az első válaszé kicsit extrém de mindenképp kipróbálom majd. :D Akkor tormaval töltött lesz a sonkatekercs, a körözöttes paprika is jól hangzik. Köszönöm szépen! :)
2017. dec. 29. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Kiigazítalak, sajtkrém tormával ízesítve kell a sonkatekercsbe :)

Vidám szilvesztert és BÚÉK.

2017. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretjük a rokfortos sajtkrémmel töltött nagyszemű fehér szőlőt. Hidegtálakon jól mutat.
2017. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!