Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Epeműtét utánra recepteket...

Kleptomanitic74 kérdése:

Epeműtét utánra recepteket keresek. Tudtok eben segíteni?

Figyelt kérdés

15 napja műtöttek meg laparoszkóppal minden baj nélkül és alig van ötletem mit egyek

szúval nyugodt szívvel írjatok.

nem csak receptekre vagyok kíváncsi nyugodtan írjatok zöldségeket gyümölcsöket (nem tudom savanyúságot ehetek-e?)



#emuf
2018. jan. 24. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvosoddal konzultáljál.
2018. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Húst, tejterméket kell mellőzni. Emellett az olajos, fűszeres, füstölt ételeket.


Zöldség gyümi gabona hüvelyes mehet olajos mag mérsékelten. Rostdús táplálkozás fontos és rendszeres étkezés valamint megfelelő folyadék bevitel. A savanyú nem gond.

2018. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

Én Németországban lettem ugyanígy mütve ezelött 5 hónappal, és itt semmifeéle diétát nem javasolnak, mert azzal csak rosszabb lesz a felépülés. Kezdettöl mindent szabad (és kell is) enni, csak kezdetben kisebb mennyiségeket és ha valami netán kellemtlenséget okoz, azt kell kerülni. Ha a mütét után gyakorlatilag semmit nem eszel, akkor késöbb azért nem tudsz jóformán semmit enni, mert a szervezeted elszokott töle. (A szigorú diéta mütét után ugyanolyan elavult dolog, mint szülés után hetekig szigorúan ágyban feküdni - ahogy régen szokásos volt)


A mütét óta egyetlen egyszer sem voltam rosszul, még csak felfújódva sem, pedig tényleg nem diétáztam.

2018. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!