Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pizza feltét variáció ötletek?

Pizza feltét variáció ötletek?

Figyelt kérdés
Holnap házi pizzát sütök.Tudnátok adni ötleteket,hogy milyen feltétek kerüljenek rá? Nektek mi a kedvencetek?
2018. febr. 2. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Fokhagymás-tejfölös alapon sonka vagy füstölt tarja, füstölt sajttal vagy fetával isteni!

Vagy paradicsomos alap, szalámi, paradicsom, mozzarella, bazsalikom.

Vagy készíthetsz édes pizzát, nutellával megkened és gyümiket pakolsz rá :D

2018. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
BBQ szószos húsgolyós , Tenger gyümölcsei , lecsós csirkemájas
2018. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Fokhagymás tejfölös alapon gomba. Isteni.
2018. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Alap: tejföl, préselt fokhagyma, kevés kapor (szárított is jó), reszelt citromhéj, őrölt szerecsendió, fehérbors (só nem kell bele, a feltét elég sós.) Feltét: füstölt lazacfilé, kagyló (sima konzerv) vagy még egy füstölt halféle (makréla, tonhal stb., filé), koktélparadicsom vagy paradicsomkarikák, olivabogyó, esetleg lilahagyma karikára vágva. Egy kis borsot őrölök rá, megcsöpögtetem citromlével, esetleg még egy kevés chiliszósszal, és beborítom reszelt sajttal. Ez a tuti kedvenc.:-)
2018. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Fokhagymás tejfölös alapot szeretem,sonka-főtt tojás-füstölt sajt-erős zöld paprika-kukorica-hagymakarika.
2018. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Házi paradicsomos pizzaszósz, mustár, darabokra vágott húspogácsa, hagyma, sajt, uborka. Ha kész akkor majonéz és ketchul a tetejére. Isteni finom, próbáld ki :)
2018. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ma gomba és brokkoli volt rajta paradicsomos alapon. Sült hagyma nem jutott eszembe, pedig nem rontotta volna el. A lecsót lehagytam róla, bár az is egy opció s volt itthon, eredetileg az volt a terv.
2018. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Paradicsomszósz, lecsöpögtetett konzerv vörösbab, csípős szalámi, reszelt sajt.
2018. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Csak paradicsom alapos készül itthon. Articsóka+sonka+mozzarella vagy tonhal+olívabogyó+vöröshagyma a kedvenc.
2018. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, ment a zöld kéz mindenkinek :)
2018. febr. 3. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!