Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Beszúró hőmérőt látott valaki...

Ignis Subdialis kérdése:

Beszúró hőmérőt látott valaki ALDI/LIDL-ben valahol?

Figyelt kérdés

Elsősorban budapesti üzlet érdekelne. Időnként van nekik ilyen hőmérőjük, amikor konyhafelszerelést lehet kapni, de most pont más kampányok vannak, nekem meg egy héten belül kellene.

Viszont lehet, hogy van olyan üzlet, ahol maradt még ilyen. Kérlek ha láttok valahol, szóljatok!

Tehát olyan hőmérő, ami maghőmérsékletet mér, vagyis van egy fém szára, amit bele kell szúrni a kajába vagy belemeríteni a folyadékba és a végén lévő kijelzőn kimutatja a hőmérsékletet. Legutóbb - amikor még nem tudtam, hogy szükségem lesz rá - 4-5000 Ft-ért láttam. Azért keresem az aldi/lidl termékét, mert fém háza van és 3 év gari van rá. De ha valaki tud hasonló helyettesítő terméket (tehát tartós, fém házas, garanciával és max. ennyiért), azt is szívesen veszem.



2018. febr. 26. 13:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: a mérési tartománya jó lenne ha -50 - +250 fokig lenne.
2018. febr. 26. 14:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Interspar an vettük. 3 éve tökéletesen működik
2018. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Metro-ban láttam.
2018. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Én a Lidl-ben láttam.

Tavaly.

2018. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
2018. febr. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kérném a kedves válaszadókat, olvassák el a kérdést! Légyszi...!

Már végignéztem az árukereső teljes beszúróhőmérő-kínálatát és nem találtam olyat, amit az ALDI/LIDL árul. (= fém ház egybeépítve a beszúró tűvel, -50 - +250-300 fokig, 4-5000 Ft, 3 év gari)

EZÉRT kérnék SZEMÉLYES tapasztalatot, látott-e valaki mostanában valamelyik budapesti üzletben megmaradt terméket!

2018. febr. 28. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ikeában egész évben van, 3.000Ft környékény.
2018. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az IKEA hőmérője egyáltalán nem felel meg a fenti paramétereknek, mert a tűjét a mérőszerkezettel egy hajlékony, hosszú kábel köti össze, tehát az nem közvetlenül a beszúrón van.

Úgy látszik, fölösleges a kérdésem megértését várnom.

2018. márc. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!