Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nemrég kaptunk 4 csomag...

Nemrég kaptunk 4 csomag fagyasztott kelbimbót, szerintetek milyen ételbe tudnám fölhasználni?

Figyelt kérdés
Vajon nagy hibát követnék el, ha zöldborsó levesbe főzném bele? Vagy még sült húst is fogunk nemsokára majd készíteni tepsiben, lefóliázva krumplival, és oda be lehetne tenni azokat is a krumplik közé.

2018. márc. 17. 19:44
1 2
 1/13 Saku14 ***** válasza:
81%
Nyugodtan tedd be a krumplik koze .
2018. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg nagyon finom, ha sós vízben megfőzöd, beleszeded pirított zsemlemorzsába (mint amit a gombóchoz csinálsz) megszórod reszelt sajttal, meglocsolod tejföllel és isteni! Én Karaván füstölt sajttal szoktam elkészíteni, nekünk azzal még finomabb.

Ha nem vagytok vegetáriánusok, akkor szórhatsz rá egy kis apróra vágott, vagy ledarált füstölt sonkát is.

2018. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Zöldborsó levesbe szerintem ne rakd, nagyon intenzív íze van! Inkább frankfurti levest készíts belőle, kelkáposzta helyett használhatod! Vagy olyan ételbe használd, amit egyébként kelkáposztával készítenél.
2018. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Csinálhatsz rakott kelbimbót is, nagyon finom!

[link]

2018. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rakott kelbimbó tényleg nagyon finom. Én úgy is szeretem, hogy sós vízben megfőzzük és mellé rizs meg valamilyen sülthús.
2018. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Én húslevesbe imádom ;)
2018. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2. köszi a receptet, így még nem ettem.
2018. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

Szívesen és jó étvágyat!

Remélem nem fogok vele lebőgni, mi nagyon szeretjük!:)

2018. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Édesanyám a zöldséglevesbe szokott kelbimbót tenni, én párolva köretként és rakott kelbimbóként imádom.
2018. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon finom ételeket lehet belőle készíteni. Krumpli mellé kiválóan passzol.


Nagyon jó pirítva, parmezánnal is; készíthetsz belőle kelbimbós-gombás wok tálat pirított tésztával, főzhetsz belőle curryt rizzsel, vagy éppen levest, tejfölösen is.

2018. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!