Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi értelme van a sütési hőfok...

Mi értelme van a sütési hőfok megadásának?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy főzőműsorokban is sokszor mondják hogy x órára 160 fokra betesszük, de honnan jön ez a 160 fokos hőmérséklet? Hogyan és mi alapján számolják ezt ki? Én sok ételnél megpróbáltam azt, hogy magasabb hőmérsékletre teszem be és nem igazán látom a különbséget, csak annyit, hogy hamarabb megsül, de akkor mi értelme lenne alacsonyabb hőfokra betenni? Hogy fél órával több idő menjen el a sütéssel?

2018. máj. 15. 01:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ugyanez főzésnél is: Drága édesanyám 5-8 percekig vacakol a rántottával, én viszont úgy szoktam, hogy feltolom a gázt magasabb lángra és pikk-pakk megvagyok vele. Miért jó mégis kisebb lángon és több ideig sütni? Hiszen mindenhol így írják a technikát.
2018. máj. 15. 01:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mert egy vastag húsnál pl beteszed nagy hőfokra, akkor nem fog átsülni, csak a külsejét gyorsan megkapja. alacsonyabb fokon nem szárad ki az étel, szaftosabb, ízletesebb lesz
2018. máj. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Gáz tekintetében viszont nem feltétlen van különbség, hogy kisebb gázzal tovább, vagy angyobb gázzal hamarabb, azért érdemes betartani ha az eredmény a fontos. :)
2018. máj. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
pl. egy kacsát meglehet sütni magas hőfokon is legfeljebb 2 óra alatt 180-200 fokon. Viszont van egy olyan eljárás amit úgy hívnak, hogy konfitálás. Annyi a lényege, hogy nagyon alacsony hőfokon sütjük sok sok órán át, ami legfeljebb 140 fok. Ilyenkor szinte csak párolódik a zsírjában, majd a végén kell kicsit ráerősíteni, hogy a bőre megpiruljon. Elvileg ettől omlósabb lesz a hús. Én egyszer kipróbáltam kacsacombokkal, de jelentős különbséget nem éreztem.
2018. máj. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csakis a hőfok megadásával értelmezhető a megadott elkészítési idő.

Rántottát süthetsz leírottad szerint, de vastagabb, vagy bundázott húsnál már igencsak lesz különbség.

Gondolj a grill és a BBQ elkészítése közötti különbségre.

2018. máj. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Elöször is ezek a höfokok tapasztalat alapján jönnek létre.


Másodszor sok ételnél igenis sokat számít a höfok, különben nem lesz normális az eredmény.


Ha. a képviselöfánkot ha nem az elöírt forró sütöbe teszed, hanem alacsonyabbra (vagy nem melegíted elö a sütöt), akkor szétfolyt plecsniket kapsz a felfújódott fánkocskák helyett.


Ha piskótát akarsz sütni és magasabb höfokon sütöd, akkor a külseje sötétre ég, belül nyers marad, ha kivesezd a sütöböl, összeesik és belül szalonnás, tömör lesz.


Ha egy egész csülköt, kacsát vagy más vastagabb húst magasabb höfökön készítesz, mint amit írnak, akkor a külseje megég, belül meg nyers, véres marad.


A kérdésed alapján egyértelmü, hogy nem igazán tudsz és szoktál sütni-fözni (max. rántottát), és ezért kérdezel ilyen butaságot.

2018. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
gondolom tapasztalatlan lehetsz ha ilyet kérdezel.
2018. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem szoktam sütni, maximum csak egyszerűbb recepteket néhanapján, esetleg félkész bolti ételeket. :)
2018. máj. 15. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fontos.
2018. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!