Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojásleves egész kömény...

Tojásleves egész kömény helyett őrölttel? Mennyire lesz más az íze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy tojáslevesbe egész kömény helyett tehetek-e őröltet? Mennyire lesz más az íze?

Nagyon finom mindig ha köményt teszek bele, de sajnos az egészet nem szeretem benne :/



2018. máj. 28. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Örölttel nem igazi. De ha az egészet elöször kipattogtatod az olajban, kicsit megpirítod, kiszeded, és utána ebböl csinálod a rántást, akkor az íze olyan, mint szokott, csak nincsenek benne a darabok.
2018. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én őröltet szoktam belerakni, mindenkinek ízlik. Szerintem próbáld ki aztán eldöntöd, hogy érzel-e lényeges különbséget. Én például nem :D
2018. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban ettem csak egész köményt levesben, lehet, hogy érdekesebb úgy az íze, de nekem őrölve sem rosszabb, de van pár előnye. Így én mindenbe őröltet teszek.
2018. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tulakdonképpen az a fontos, hogy az őrölt kömény friss legyen, és ne valami hónapok óta nyitva álló dobozban vagy zacskóban álljon.

Ha nem szereted az egész köményt, csináld őrölttel.

Az én lányom soha nem akarta megenni a kelkáposzta főzeléket, de mióta nem egész köményt teszek bele, nagyon szereti.

2018. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Carragher_x ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lesz más íze.
2018. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!