Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Legjobb csirkemell recept?

Legjobb csirkemell recept?

Figyelt kérdés
csirkemellből elkészíthető étel

2018. jún. 9. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Paprikás csirke. Most kezdem a hagymát aprítani...aztán ami következik...


olyan finom lesz, főleg halvány piaci tejfölből készült habarással, hogy még a lábost is kinyalják


..én persze bolti lecsóval készítem, az maga a tökély..(most kivételesen egy szabolcsi hagymás lecsót próbálok, baromi finom, pedig gyári)


itt egy példa:

[link]

2018. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Bőrös csirkemellet befűszerezed, majd forró (!!) serpenyőben kérget pirítasz rá, maximum 2 perc alatt.

Beteszed a 140 fokos sütőbe 12 percre, utána kiveszed, és pár percet pihenteted.


A csirkemell szeletelés közben nedves, lédús, szaftos és isteni omlós lesz.


Egy Michelin csillagos konyha sous chefjétől tanultam.

2018. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Csirketekercs most a sláger nálunk. Ez mustaros-mezes pácban érlelt csirkemell csíkok, amiket baconnel tekerek fel és sütőben sütök meg.
2018. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Amit a 3. hozzászóló írt, az szimpatikjusan hangzik, de én egyetlen módon ettem eddig ehető csirkemellet: anyám fokhagymás tejben pácolta, majd kirántotta. Úgy sem volt kifejezetten jó (sosem bírtam a sovány, ízetlen kis húsokat), de puha, omlós, lédús volt.

Nyilván ez ízlésfüggő is. Én nem bírom a szárazat, így simán sütni biztos nem sütném, pörköltnek végülis van esélye, úgy még a sovány nyúl is jó, de valami szaftos ételben is jó lenne, pl. lecsóban, vadasnak (nem tudom, illendő-e csirkemellet így készíteni, de engem nem érdekel, az itthoni vadas finom, házi nyúllal is jó volt s az is sovány s nem erős ízű), illetve zöldséges rizsbe is bele lehet keverni.

2018. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Hát nálunk a csirkemell az egyetlen hús -a darált marhahúson kivul-, amit megesznek és még sosem sikerült kiszaritani. Sütés vagy rántás előtt mindig bepácolom vagy tejbe áztatom, aztán gyorsan, magas hőmérsékleten sütöm. 3. voltam
2018. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Google.
2018. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Érdekes, nálam még soha nem száradt ki a mell, pedig páromnak készítem egy párszor :D


Ja, és nem bohóckodok fokhagymás tejjel meg hasonló hülyeségekkel.

2018. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gastrobobbi oldalan talalsz sokat, en a legtobbet mar kiprobaltam, finomak
2018. jún. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!