Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi legyen az évfordulós...

Mi legyen az évfordulós vacsora menüje?

Figyelt kérdés

Gondoltam egy cukkinis paradicsomos mozzerarellás "toronyra" összesütve előételnek.

Desszertnek egy sajttorta erdei gyümölcs öntettel.

De a főételre ötletem sincs. Nem akarok hagyományosat, de nagyon puccosat sem. Valami finomat. Csirke leginkább ami megy nálunk.


2018. júl. 24. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem menjetek vendéglőbe. Egy évforduló mindkettőtökről szól, neked nem kell külön dolgoznod érte.

Ha mindenáron mégis dolgozni akarsz:

- előételnek mozzarela in carozza

- főételnek rosé kacsa spárgával vagy valami lazac

- desszertnek csokoládéba mártott eper

2018. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj sajnos, hogy lehet későn ér haza a munkája miatt. Ezért gondoltam, hogy én főzök, mert az eredeti terv vendéglő volt.
2018. júl. 24. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Én hétvégére, vagy olyan másik napra tenném, amikor nem dolgozik. Mindig csak nem dolgozik! Olyan nincs, hogy valaki minden istenáldott nap kora reggeltől késő estig dolgozzon.

A menüd amúgy tök jó, egy húsos főétel legyen (hacsak nem vagytok vegák), és részemről imádnám. Egy beles 36 éves,őrülten szerelmes pasi, 29 éves barátnővel.

2018. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem halasszátok el a vacsorát szabadnapra, hogy mindketen pihenhessetek, és most másként ünnepeljetek akkor.
2018. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Dehogy :D nem dolgozik mindennap. Csütörtök a napja, de majd pénteken jön haza késő este. Lehet akkor vasárnapra átrakjuk, mert a szombatot már előre megbeszélve a barátokkal töltjük.

Főételre most eszembe jutott egy mátrai (borzas) szelet steak burgonyával, friss salátával fokhagymás tejföllel. Ha még is főznék :D

2018. júl. 24. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A főételed remek, kérdező, csak nem biztos, hogy meghozza az évfordulós, romantikus hangulatot a fokhagymás lehellet, meg a szuszira teletömött has ;)
2018. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
haaha igaz utolsó :D akkor ezt a fokhagymás dolgot még átgondolom :D
2018. júl. 24. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Tábortűz, szalonna, kolbász, kenyér.
2018. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!