Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti milyen sütit sütnétek...

Ti milyen sütit sütnétek hétvégére a névnapra?

Figyelt kérdés
Hétvégén tartjuk a névnapunkat, és valami olyan sütit szeretnénk, ami nem túl babrás, mivel ebben a melegben nem szeretnénk egész nap a sütő mellett állni, de finom is legyen. Összedobálós sütit is szívesen elfogadunk, amit nem kell sütni, de viszont a hűtőben nincs sok helyünk sajnos, így nem nagyon tudjuk tárolni.

2018. júl. 31. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Babapiskóta, tejszínes gesztenye masszával, rétegesen. Sütő gombját elástam, majd ha hül megkeresem.
2018. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig piskótát sütök, gyors, egyszerű, nem melegít sokat. A kései szülinapi tortám szedres piskóta lesz vaníliakrémmel, ha majd kedvem lesz megsütni...
2018. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Muffin
2018. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám olyat szokott , hogy ilyen ropogós sajtos/köménymagos/ köménymag és sajt nélküli sós rúd; vastagabb mint a ropi, meg puhább is; kb 6 centi hosszú másfél és két centi közötti széles, és 1 centi magasak szoktak lenni a rudak. Az valamennyire talán hőálló is, de akkor talán sajt nélkül hőállóbb; mondjuk meg lesz sütve, ha pl meleg van, akkor tároláshoz. Amúgy egyszerű, de finom. Ja és a nevét nem tudom.
2018. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Am, ha hűvös a lakásotok, akkor mehetne pl repülőkrémes is; de mondjuk azt egyébként állasztani kell 1 v fél napig mielőtt felszolgálnád. Mint a zserbót is.

Amúgy amit mi csinálunk repülőkrémes, abba nincs csoki, és amúgy sokkkal fincsibbnek találom a repülőkrémest, mint a franciakrémest, de amúgy az se rossz. Na szóval a repülőkrémesnél úgy kell kezdeni, ez a bele,és egy alj meg egy tető közé rakjuk be talán; de lehet, hogy több alj, meg több tető is van, de nálunk ez nem szokott magas lenni; szal "habosra kikevered", szal asszem liszt, tojás, meg egy vajat/margarinkockát széttrancsírozol, talán tejföl is kell hozzá, na szal azokat fakanállal egy nagy tálban jól összedolgozod, és akkor még megsütöd hozzá az alját meg a tetejét. És akkor összeilleszted és akkor egy napig hagyod állni, de tényleg ne meleg helyen álljon. Meg amúgy lehet még pl diós kiskiflit is; az nem ugyanaz a hókiflivel, mert szerintem a hókifliben nincs dió; és szerintem diósan jobb. Darálva van benne. Viszont ha a családban valaki neadjisten allergiás lenne , akkor csinálhatsz egy külön diónélküli tálat is arra az esetre.

2018. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy applikacio TASTY nagyon jo nem magyar de osszevagott videoval mutatjak a recepteket en isteni es rengeteg sutit meg mindent ami egyszeru csinaltam innen.
2018. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem sütnék, csatlakozom az 1-eshez, mert így is halálomon vagyok.

Tele a net sütés nélküli süti csodákkal, amik kekszporból, kekszből, babapiskótából készülnek és nem csak szépek, de eszméletlenül finomak is.

Nem teszek ki linket, mert tapasztalatom szerint a kutya nem nyitja meg, de nézz körül, fogsz találni!

2018. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

A sütés-nélkülinek elég max. 2-3 óra, hogy összeálljon, addig csinálj neki helyet a hűtőben.

Zöldségeknek, szárazáruknak, kemény sajtoknak nem árt, ha ezt a 2 órát nem a hűtőben töltik.

(Megjegyzem a sütögetős tortát is a hűtőben kell tartani!)

2018. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén... Én vennék egy jégkrémtortát :D Sokkal jobban esne ilyen melegben. Fagyóba be, ott eláll ameddig akarod.
2018. aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem süti, de jópofa ez is. És ráértek tálalás előtt összerakni.


(Bocsi, ha ilyesmikre nem vagytok nyitottak, nekem ezek jutottak eszembe, amiket még senki nem írt. )

2018. aug. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!