Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Grill csirkemell lesz a mai...

Grill csirkemell lesz a mai menü. Mivel pácoljam?

Figyelt kérdés
Ti hogyan szeretitek? Általában grill fűszerrel szoktam ízesíteni, és 1-2 órára a hűtőbe rakom olajjal meglocsolva, vagy a Zsidek féle szárnyas pácot használom amihez van olaj és zacskó is. Salátát akarok mellé, tudnátok pár öteltet modnani?

2018. szept. 26. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mez és mustár 1:1 keveréke, vagy joghurt, vagy olaj, fokhagyma és chili pehely szokott lenni nálunk.

Saláta sima zöldsaláta, franciasaláta, majonézes kukorica

2018. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Fűszervajat készítek, amiben finomra vágott zsálya, kakukkfű, bazsalikom,só, bors van kikeverve egy kis citromlével és a puha vajjal.


Óvatosan meglazítom a csirke bőrét, és a keveréket alákenem, majd igyekszem egyenletesen az egész húson eloszlatni a fűszervajat.

A csirke hasüregét is besózom jó alaposan. Ha szereted a zöldfűszerek kellemes ízét, ide is rakhatsz egy marékkal, egy citromgerezd kíséretében.

2018. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

2!


Csirkemellrol beszél. Annak egészen biztosan nincs hasürege és esélyes, hogy bőre se, ha filezett.

2018. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, véletlenül egész csirkére gondoltam, valószínűleg azért, mert nagyon ritkán grillezem a csirkemellet, a csirkemell filét pedig sohasem.


Ettől függetlenül, a fűszervaj még finom, és be kenhető vele.

Aki pedig egészben grillezni a csirkét, bátran használhatja a receptet, érdemes kipróbálni.

2018. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mézet mindenképpen tennék rá. Attól olyan szép barna kérget kap és az íze is érdekesebb lesz. Lehet rá mustárt is tenni. Attól kicsit még pikánsabb. Ezen kívül csak só és bors. Fűszerkeverékeket annyira nem szeretem.
2018. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%
En fuszerkeverekkel szoktam csak.
2018. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mustár so bors vagy joghurt do bors fokhagyma amit én szoktam
2018. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. igen csirkemell filé lesz, serpenyőben sütve. a méz nem ég meg gyorsan? ti hány percig sütitek a grill serpenyőben?
2018. szept. 26. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!