Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 2 kisgyereknek mit főzzek...

2 kisgyereknek mit főzzek vacsorára?

Figyelt kérdés

8 és 12 éves, nagyon válogatós. Egyszerű dolgokat szeretik, pl. sajtos tészta, sonkás szendvics, de szeretnék valami kis kreativitást belevinni.


Van itthon

tészta, sajt, parmezan, répa (bár a zöldséget nem szeretik), sonka, szalonna.. ennyi kb.


2018. okt. 10. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Azok már nem kisgyerekek, de ez a kérdés szempontjából mindegy. Csinálj tejbegrízt, azt a legtöbb gyerek szereti. Vagy csinálj sonkás-sajtos melegszendvicset. Vagy sajtos-tejfölös lángost. Vagy... papucs orrán pamutbojt.
2018. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Estére már nem kell főtt étel, ha ebédre azt kaptak.

A készleted nagyon behatárolja a lehetőségeket, de még lehet beszerezni egyéb hozzávalókat.

- lágy tojás, vajas pirítós

- főtt virsli mustárral

- melegszendvics

- körözöttel töltött paprika, zsemle

- kakaó kaláccsal

- házi édes túrókrém(mazsolával ha szeretik) valamivel

- ham and eggs

- gofri

- bundás zsemle/kenyér teával

- sült krumpli kechuppal

- májkrémes töltelékkel sült paradicsom

- stb.

- tejbegríz

Nálunk ezek mennek és nem preferáljuk a válogatást.

2018. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha maradni szeretnél a felsorolt alapanyagoknál, de előrukkolnál valamivel, ami fincsi nasi gyerekeknek és még laktató is, akkor íme az alábbi recept.


[link]


Én már többször elkészítettem, tényleg pillanatok alatt megvan. A liszttel óvatosan kell bánni, mert bekeményedik nagyon ha túl sok. Én nem méricskélem a mennyiséget a recept szerint, csak annyit teszek hozzá, hogy épp kitudjam formázni a gombócokat, de az sem baj, ha nem lesz gömbölyű, volt, hogy kanállal szaggattam bele a forró olajba.

Én mellé szoktam készíteni tejfölös, fokhagymás mártogatóst, ha a lángost szeretik, ezt imádni fogják.

2018. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Hamburger, vagy hotdog. Tuti nyerő lesz nekik, még ha nagyon válogatósak is.. Hamburger zsemlét, hot dog kiflit kapsz, a husi, virsli szintén fillérek,paradicsom, bele csempészel pár zöldséget is.. csinálsz hozzá citromos teát, és slussz:)
2018. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Baconos kifli, hamburger, pizza, pupusas, melegszendvics, rizskoch, amerikai palacsinta, virslis lábtörlő, tócsni, burgonyafánk, halrudacskák sütőben sütve
2018. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!