Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Ti hogy szeretitek elkészíteni a fehérbab levest?

Sziasztok! Én nagyon szeretem a bablevest, és kíváncsi lennék, hogy ti, hogyan készítitek el. Írhattok recepteket, vagy csak egy-két praktikát, ízesítési ötletet.🤗

Keress kérdéseket hasonló témákban: étel, bableves, leves, recept, ötlet

okt. 11. 14:49  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Google

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont okt. 11. 15:35 Privát üzenet
Fehér babból sosem készítettem még levest. Azt max. tarkából csinálom. A zöldbablevesre gondolsz?

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/17Időpont okt. 11. 15:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1. válaszoló Köszi, de nem arra vagyok kívancsi, hogy a neten milyen receptek vannak, hanem, hogy mások hogyan SZERETIK elkészíteni. Ez az egyszavas egyszerű google-es válasz biztos sok helyre jó, de ide még véletlenül sem illik be. Várom a további válaszokat😀

# 3/17Időpont okt. 11. 15:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2. válaszoló, tarkabab levesre gondotlam, csak mi fehérbabnak hívjuk😅

# 4/17Időpont okt. 11. 15:50 Privát üzenet

A Google-ben pontosan olyan recepteket találsz, ahogy másik szeretik elkészíteni.

Ne legyél életképtelen.

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont okt. 11. 15:52 Privát üzenet
4 Teljesen egyszerű:) Mivel szeretnéd készíteni? Füstölt csülökkel, vagy füstölt oldalassal? mert hogy picit másképpen kell elkészíteni, és míg az egyik drágább, a másik olcsóbb verzió. Ha vendégek vannak, akkor a drágábbikat érdemes.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/17Időpont okt. 11. 15:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az életképtelen maximum te vagy, én feltettem egy kérdést, amelyre ha van válaszod válaszolhatsz. Látom nincs jobb dolgod, mint veszekedni velem, köszönöm a “google” választ, de én most arra lennék kíváncsi, TI hogy szeretitek. Elhiszem, s igazad van, hogy a neten is vannak fent, de azoknak a fele szakács, a másik fele meg annak tanul, vagy csak azért készítik el az ételt, hogy feltölthessék egy oldalra. Én a ti válaszaitokra lennék kíváncsi.

# 7/17Időpont okt. 11. 15:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

6os füstölt csülökből szeretném, de ha a másik fajtából van recepted azt is meghallgatom😊Köszi a rendes választ.

# 8/17Időpont okt. 11. 16:01 Privát üzenet
8 Mindjárt írom privát.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/17Időpont okt. 11. 16:01 Privát üzenet

Szárazbab levest szoktam főzni tarka és fehér babból is.

Este beáztatom, másnap felteszem vízbe főzni, sót, borsot, köménymagot, zöldséget, sárgarépát teszek bele. Ha a bab megfőtt, zsírral rántást készítek, pirospaprikát rá és csipetkét főzök még bele. Ha van, házi kolbászt is főzök bele, de füstölt húst nem, mert nem szeretjük.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont okt. 11. 16:04 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az alábbi tortát szeretném elkészíteni, milyen mennyiséget alkalmazzak a hozzávalóknál?
Hogyan kell a zöldségeket úgy elkészíteni serpenyőben, hogy roppanósak maradjanak (mégse nyersek)?
Hogy kell egy fullos hamburgert elkésziteni?
Írnátok olyan ételeket amiket könnyen lehet elkészíteni?
Hányféleképpen szoktátok elkészíteni a csirkehúst?
Tálalás előtt 4-5 órával szeretnék elkészíteni szendvicseket egy kerti partira. Mivel takarjam le, hogy ne szikkadjanak meg, vagy száradjon ki a szendvics? Egyáltalán jó ízű lesz...

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!