Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti hogy szeretitek elkészíteni...

Ti hogy szeretitek elkészíteni a fehérbab levest?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én nagyon szeretem a bablevest, és kíváncsi lennék, hogy ti, hogyan készítitek el. Írhattok recepteket, vagy csak egy-két praktikát, ízesítési ötletet.🤗

2018. okt. 11. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Google
2018. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Fehér babból sosem készítettem még levest. Azt max. tarkából csinálom. A zöldbablevesre gondolsz?
2018. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1. válaszoló Köszi, de nem arra vagyok kívancsi, hogy a neten milyen receptek vannak, hanem, hogy mások hogyan SZERETIK elkészíteni. Ez az egyszavas egyszerű google-es válasz biztos sok helyre jó, de ide még véletlenül sem illik be. Várom a további válaszokat😀
2018. okt. 11. 15:50
 4/17 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, tarkabab levesre gondotlam, csak mi fehérbabnak hívjuk😅
2018. okt. 11. 15:50
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

A Google-ben pontosan olyan recepteket találsz, ahogy másik szeretik elkészíteni.

Ne legyél életképtelen.

2018. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
4 Teljesen egyszerű:) Mivel szeretnéd készíteni? Füstölt csülökkel, vagy füstölt oldalassal? mert hogy picit másképpen kell elkészíteni, és míg az egyik drágább, a másik olcsóbb verzió. Ha vendégek vannak, akkor a drágábbikat érdemes.
2018. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az életképtelen maximum te vagy, én feltettem egy kérdést, amelyre ha van válaszod válaszolhatsz. Látom nincs jobb dolgod, mint veszekedni velem, köszönöm a “google” választ, de én most arra lennék kíváncsi, TI hogy szeretitek. Elhiszem, s igazad van, hogy a neten is vannak fent, de azoknak a fele szakács, a másik fele meg annak tanul, vagy csak azért készítik el az ételt, hogy feltölthessék egy oldalra. Én a ti válaszaitokra lennék kíváncsi.
2018. okt. 11. 15:58
 8/17 A kérdező kommentje:
6os füstölt csülökből szeretném, de ha a másik fajtából van recepted azt is meghallgatom😊Köszi a rendes választ.
2018. okt. 11. 16:01
 9/17 anonim ***** válasza:
8 Mindjárt írom privát.
2018. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Szárazbab levest szoktam főzni tarka és fehér babból is.

Este beáztatom, másnap felteszem vízbe főzni, sót, borsot, köménymagot, zöldséget, sárgarépát teszek bele. Ha a bab megfőtt, zsírral rántást készítek, pirospaprikát rá és csipetkét főzök még bele. Ha van, házi kolbászt is főzök bele, de füstölt húst nem, mert nem szeretjük.

2018. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!