Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van kulonbseg az aluminium es...

Van kulonbseg az aluminium es az acel kuktafazek kozott, egeszsegugyi szempontbol?

Figyelt kérdés
Lehet az aluminium kuktafazekban keszult etelnek valamilyen egeszseg karosito hatasa? Nekem eddig aluminium kuktam volt, most szeretnek ujat venni, de elbizonytalanodtam. Tisztaban vagyok az aluminium es az acel kozotti ertek kulonbseggel, azzal is hogy az acel kuktafazek ketszer annyiba kerul, csak azt nem tudom eldonteni, hogy megeri-e?

#étel #sütés #acel aluminium #kuktafazek
2018. okt. 29. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Meg, hagyd a retekbe az alumíniumot, nem lehet tudni, hogy melyik étel, fűszer lesz olyan, ami oldja.
2018. okt. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Elég sok stúdium mutat arra, hogy a szervezetbe bekerülö alumínium jelentösen fokozza az Alzheimer-kórra való hajlamot, egyesek szerint ez a fö kiváltó ok.
2018. okt. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Alumíniumnak már nincs helye az aprópénzeknél (szerencsére Magyarországon már elég rég megszüntették ezt), evőeszközöknél, konyhai edényeknél, kozmetikumoknál. Pont azért, mert könnyen bekerül az emberi szervezetbe, és egyre gyyanúsabb, hogy az nem tesz jót.
2018. okt. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Számtalan kutatás bizonyította már az alumínium főzőedények egészségkárosító hatásait, bármit készítesz benne, mindig kerül bele egy pici alumínium is. Megéri az acél, ne ezen spórolj.
2018. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ha mindenkinek zold kezet kuldtem, miert nem 100 hasznossagot kaptak a valaszok? Ki donti el milyen hasznos egy valasz, ha nem a kerdezo? Nem eloszor fordul ez elo velem.
2018. okt. 30. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!