Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kisgyermekes szülők! Nálatok...

Kisgyermekes szülők! Nálatok mi lesz a karácsonyi menü?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Megkérdezhetem, miért fontos, hogy kisgyerek legyen? És mekkora gyerek?
2018. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tárkonyos csirkeragu leves

Rántott hal, töltött káposzta, töltött csirke, stefánia vagdalt, narancsos sült kacsa, rántott karfiol és gomba, rántott sajt

krumplipüré, párolt káposzta, rizs, görög saláta


mákos és diós bejgli, zserbó, rafaello szelet, gyümölcsös-túrókrémes szelet, kinder pingui szelet, sajtos káposztás és töpörtős pogácsa, pizzás twister


Kb 16an leszünk, ebből van vegetariánus, cukorbeteg, és 4 gyerek 2 és 7 év között

2018. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Borleves habgaluskával (ebből nem kap a gyerek:)

kaszinó tojás, franciasaláta, töltött csirke ami nyers, húsos, kolozsvári szalonnával van bebugyolálva és úgy megsütve, cordon blue pulykamell, rántott hal. Krumplipűré, savanyú. Bejgli és egyéb hizlalós.

2018. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Pedig kaphatna belőle utolsó, mivel a melegítés miatt az alkohol tartalom elpárolog
2018. nov. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig valami különlegesebb a karácsonyi vacsira, viszont most a teljesen hagyományos sütőben sült töltött káposzta fele húzok legjobban. Meg nem tudom mi lesz, de egyelőre ez tűnik befutónak.
2018. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szerintem 26án húsleves lesz utána töltelék zöldséggel és karajszeletek (abból lesz a leves) szósszal (valószínűleg sóska) majd másodiknak afrikai sült harcsa és fóliában sült burgonya salátákkal. 3-an leszünk csak..nagyon hiányzik apósom, mert mikor még nem voltam terhes, az első karácdonyunkon velünk volt és vacsora után iszogattunk, beszélgettünk. Most a sütikre helyezem a hangsúlyt, fatörzset viszek ajándékba sógoromékhoz és moscauert nagyimnak, magunknak pedig gundel palacsinta, somlói galuska lesz, ill püspökkenyér reggelire kakaóval. Ezeket még sosem csináltam. :)

A hagyományos sütiket ajándékba kapjuk..

2018. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!