Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütésmentes, egyszerű sütik/de...

Sütésmentes, egyszerű sütik/desszertek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyának szeretnék csinálni valamilyen süteményt/desszertet és ötleteket várok amihez kevés hozzávaló kell, egyszerű és sütésmentes. Netet végignéztem már többször, de érdekelne hátha valaki magától talált ki valami jó kis ételt. Recepteket is várok szívesen persze! (olyan kéne aminek nem kell napokat állnia)
2018. nov. 9. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikusok: kókuszgolyó, sportszelet :) Egyszerűek, de nagyszerűek.
2018. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az édességet a gyerekekkel együtt szoktam készíteni, egy szuper nasi.

[link]

2018. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Krémes sütés nélkül


Hozzávalók:


45 dkg szögletes háztartási keksz

2 csomag vanília ízű Aranka krémpor (Dr. Oetker – főzés nélküli krém)

6 dl tej

2 dl habtejszín


A tetejére:

15 dkg étcsokoládé

1 teáskanál vaj

Elkészítése:


Elkészítjük az instant vaníliakrémet. A krémport és a tejet összekeverjük, mixerrel felverjük, amikor krém állagú, félretesszük. Felverjük a tejszínhabot és a krémhez kavarjuk. A kekszet három részre osztjuk. Egy tepsibe, vagy sütőformába teszünk egy réteg kekszet, szorosan egymás mellé. A krém felét rákenjük, majd egy újabb réteg keksz kerül rá. A krém másik felét rákenjük és beborítjuk a megmaradt keksszel. A csokoládét felolvasztjuk, hozzáadjuk a vajat és a sütemény tetejére kenjük. Hűtőbe tesszük legalább 2 órára, hogy a keksz megpuhuljon.

2018. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gesztenyés kocka sütés nélkül


Hozzávalók:


Az alaphoz:


25 dkg darált háztartási keksz

12 dkg puha vaj

2 dkg cukrozatlan kakaópor

10 dkg porcukor

1 dl tej


A gesztenyés réteghez:


70 dkg gesztenyemassza (édesített)

10 dkg darált háztartási keksz

2 ek.porcukor – ízlés szerint

10 dkg vaj

pár csepp rumaroma


A csokis tetejéhez:


10 dkg étcsokoládé

2 dkg vaj

Elkészítés:


Az alaphoz a hozzávalókat egy tálba mérjük, összekeverjük, gyúrjuk, majd egy sütőpapírral bélelt (kb. 20×20 cm-es) tálcára / tepsibe simítjuk.

A gesztenyés réteghez a vajat enyhén megolvasztjuk, alaposan összekeverjük a villával szétnyomkodott gesztenyével, majd hozzáadjuk a porcukrot, a darált kekszet és a rumaromát, és összegyúrjuk.

A gesztenyés masszát az alapra simítjuk.

A csokoládét megolvasztjuk a vajjal együtt, és a gesztenyés rétegre csorgatjuk, szépen elkenjük, majd hűtőbe tesszük a sütit 1-2 órára, és kockákra vágjuk.

2018. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Raffaello golyók, imádom:

[link]


Annyi, hogy én nem flancolok, és mandulát nem szoktam bele tenni, és így is finom.

2018. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

[link]


De a sütőtököt apróra vágod, üres serpenyőben (mikróban) felmelegíted, összezúzod, őrölt dióval kis golyókat gyúrsz belőle, és kókusz-reszelékbe forgatod... én most a hét végén tervezek egy ilyen valamit.

2018. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Zserbógolyó (ha kedveli a zserbót).


Sütés nélkül, gyorsan kész.


[link]

2018. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!