Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Laskagomba meddíg kell fozni?...

Laskagomba meddíg kell fozni? Gomba paprikás készítek, ez az elso hogy ezt csinálom, fogalmam sincs hogy mikor jó. Google nem a baratom.

Figyelt kérdés
Köszi.
2018. dec. 10. 16:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hagymát sütöttem, majd rá egy két paprika vagtam, csiposet is, megpucolt paradicsomot, fűszerpaprikát, sot, borsot, fokhagymás, fokhagymaport, kis vegetat es egy nagyon kevés csilioelyhet adtam hozzá így jó?
2018. dec. 10. 16:12
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
nem kell neki sok idő, 10-15 perc biztosan elég. én nem vágtam volna olyan sok paprikát bele, de ez ízlés kérdése. amúgy a laskából nagyon jó vega pacalt lehet csinálni ;)
2018. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:30-as: honnan tudod, hogy sok a paprika hozzá? Ez erösen függ attól, mennyi gombából készíti az ételt a kérdezö, ha negyed kiló, akkor lehet sok, ha 2kg, akkor inkább kevés.


Egyébként tényleg elég a gombának 10-15 perc.

2018. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen lett ha érdekel titeket. Kicsit csipos lett, de én így szeretem. Nem tudom nekem valahogy ez a laskagomba nem jött be így elsore. Legközelebb normálisak veszek, csiperket. Mondjuk én hajlamos vagyok túl fozni az ételek et, mert van egy fajta paranoiam, hogy minden nyers marad, de a gombát úgy szeretem, ha egy kicsit ropog de ez sajnos nem olyan, lehet kicsit tulfoztem vagy nem tudom. A nokedli elso osztalyu al egjobb.

2018. dec. 10. 17:01
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként negyed Kilo gomba volt, és ez ugye össze is ment meg valamennyire
2018. dec. 10. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy tudom? annyit mondtam, hogy ÉN kevesebbet használtam volna. mert ÉN nem szeretem sok paprikával. mindenki annyit tesz bele amennyit akar. de ha figyelmesen elolvasod az első kommentemet, akkor rájössz, hogy írtam is, hogy ízlés kérdése
2018. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most ezen nem kéne itt osszsveszni
2018. dec. 10. 17:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A laskát,amit én szoktam venni baromi sokáig szoktam fözni,legalább 1,5 órát. Szerintem elég rágós fajta,ennyi idő kell neki minimum. Nagyon finom,mi szeretjük a családdal.
2018. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Másfél óra? 😱 Én max fel orat,
2018. dec. 10. 22:11
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Laska soha nem puhul meg úgy, mint a csiperke.
2018. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!