Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen szakácskönyvet vehetnék...

Milyen szakácskönyvet vehetnék 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Ez volt a kívánság, hogy ilyen kezdőknek való szakácskönyv legyen, de azért ne gyerek könyv. Tudnátok ajánlani ilyet? A helyi könyvesboltban nem találtunk jót sajnos.

2018. dec. 12. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Horváth Rozi. Komolyan, keress rá.
2018. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, klasszikus receptekkel való, kezdő "háziasszonynak" valót vagy vmi más érdekességet adnál neki.

Charlotte Pike Éhes diák Szakáncskönyv nagyon jó. (Azt hiszem már csak antikvár példány van belőle.)

2018. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Horváth Ilona szakácskönyvét.
2018. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát olyat szeretnék, ami tényleg egyszerű receptekkel kezd, meg ami bevezet a főzési praktikákba, megismertet főzési módokat. Eddig csak sütiket sütött pl muffint meg pitét.
2018. dec. 12. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Bereznay Tamás Mai magyar konyha


A legjobb. Minden olyan étel benne van amit anyád otthon föz. Egy dupla oldal egy recept.

Benne vannak az alap levesek, sültek, fözelékek, egytálételek. Pont azok az ételek amiket az ember nap mint nap eszik. Mindegyikhez van kép, és nem túlzsúfolt, jol áttekinthetö.

2018. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Üreset. Te írd bele azokat az ízeket amiket a családban megszokott. Gyűjtsd össze a nagyi szilvalekvárját, az apja bográcsgulyását, a mama gombapörköltjét.


Aztán a többit ő írja bele

2018. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

De tényleg. Én mint huszonéves az életbe nem nyitottam ki egy hagyományos szakácskönyvet se, mert felmegyek a YouTubera azt másodpercek alatt kidob nekem 26 darab Piri/Teri/Jolánka nénit akik fullpanorámában kapirgatják a rántást.


A családi ízek viszont pótolhatatlanok.


(Utolsó voltam)

2018. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Jézusom, horvátilona ....


Jamie főzőiskolája. Az való a Z generációsoknak. Imádni fogja.

2018. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
2018. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!