Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karácsonyi húzás volt, és...

Karácsonyi húzás volt, és kaptam egy gumi/szilikon (? ) karácsonyi sütőformát, milyen süteményt lehet ilyennel csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

Valami ilyesmit kaptam, de még sose láttam ilyet, milyen sütit lehet ebben csinálni? (mézeskalácsot szoktunk karácsonykor, de azt nem ilyenben kell, hanem kiszaggatni , és tepsiben)

Illetve ha ebbe sütit teszek, bele kell tenni tepsibe is a formát, vagy csak simán be a sütőbe?


2018. dec. 19. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Mehet simán a sütőbe. Bármilyen tésztát, ami sütés előtt nem teljesen formatartó állagú (pl. piskótafélék)
2018. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
muffintészta tökéletes lesz bele
2018. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

bármilyen kevert süti, muffin, piskota fėlėk megsülnek benne.

nem kell plusz tepsibe is rakni.

en ugy szokatm, hogy kiveszem a sütőrâcsot es arrarakom a szilikonos formát, majd csak ezutan adagolom bele amit sütni akarok, - mert igy kömnyebb berakni a sütōbe. ja es nem kell szinültig tölteni mert ugyis megnő..

2018. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én utalom ezeket a formákat sütésre használni, iszonyat büdösek, órákig kell szellőztetni utánuk. Inkább csokit szoktam benne önteni, illetve bele nyomom a linzertésztát formázni, aztán megy a sütőlapra. Ezg amúgy is nagyon laposnak tűnik ahhoz, hogy barmi mas tészta megalljon benne
2018. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Amugy ezen kis lukak vannak, elvileg szappant es gipszet is lehet benne onteni, aztan a fara akasztani.
2018. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem teljesen olyan, mint a képen, kis lyukak nincsenek, de köszönöm a válaszokat, ha bebüdösít, nem biztos, hogy használni fogom...
2018. dec. 19. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:

en semmilyen büdöset nem tapasztaltam.. pedig rendszeresen használom a szilikon formáimat.

első használat elött el kell mosni es szárazra törölni

2018. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát próbáld ki, látod a többség szereti használni, lehet én vagyok ilyen finnyás....
2018. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
El volt mosva, törölve is, nem is gagyi minőség, mégis iszonyat büdös nekem.
2018. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Muffint mondjuk csak nem rakod olysn muffim tartóba hanem mondjuk egy tálcára
2019. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!