Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet később folytatni a...

Lehet később folytatni a pörkölt főzését?

Figyelt kérdés
Marha pörköltet főzök 1 órája de még kemény a hús, viszont 2 órára el kell mennem itthonról. Ha addig elzarom, és hagyom, majd miután hazaérek tovább főzöm amíg jó nem lesz, ugyan az az eredménye lenne mintha rendesen megszakítás nélkül csináltam volna, vagy így nem lenne olyan jó?
2018. dec. 20. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ugyanolyan lesz.
2018. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Söt, jobb lesz, adott esetben mire hazaérsz, nagyjából megpuhul - IGEN, akkor is, ha el van zárva, elég ha jól le van fedve.

Én jártam egyszer régen így, hogy el kellett mennem, szintén marhapörkölt, ami még teljesen kemény volt. Mire hazaértem - jó két és fél óra múlva -, addigra a hús csodálatosan puha, omlós lett, legnagyobb meglepetésemre.

2018. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól bugyoláld be, és addig is amíg távol vagy puhulni fog.
2018. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!