Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ha 12.24-re...

Nyumello kérdése:

Szerintetek ha 12.24-re akarok töltött kápit csinálni mikor érdemes előtte bevásárolni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha 12.24-re akarok töltött kápit csinálni mikor érdemes előtte bevásárolni? 1 nappal? 2 nappal? Ha 3 nappal előtte veszem meg a káposztát az még jó lesz ha 24-én csinálom meg. (A húst természetesen aznap veszem meg) El akarom kerülni a tömegnyomort igazából ezért kérdezem

2018. dec. 21. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

A tömegnyomort nem fogod tudni elkerülni, mert már az van és 24-én is az lesz.

Én ma vettem meg a cuccokat és 23-án készítem el a káposztát, mert a káposzta sajátossága, hogy használ neki a melegítés és jobban összeérnek az ízek.

2018. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

... és még annyit:

A húst azért nem szabad ilyen többnapos boltzár előtt az utolsó pillanatra hagyni, mert aznap már nem rendelnek, hogy ne maradjon ott napokig, tehát semmiképp nem aznapi a szállítás. Ráadásul karácsony után kevesen vásárolnak kaját (húst) mert mindenki a maradékokat eszi, ezért is nem halmoznak a boltok húskészleteket előre.

2018. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Megvehetsz mindent már most is. A húst is. Hűtőben eláll pár napig, de ha aggódsz, le is fagyaszthatod. A töltött káposztát én is egy nappal előbb csinálom meg mindig.
2018. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Öszintén szólva én még MA megfözném a káposztát, mert pár nap állás után sokkal finomabb, nem véletlen van olyan mondás, hogy a töltött káposzta az, ami jobb felmelegítve!
2018. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
"Töltött kápi"-tól kóstolás nélkül is hányingerem van!
2018. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%

#5

És ezt miért tartottad fontosnak a tudomásunkra hozni?

2018. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg a hozzávalókat még ma, és mindjárt meg is főzheted. A töltött káposzta pont az az étel, ami melegítve finomabb, mint frissen, és nagyon jól tárolható.
2018. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!