Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mit főznétek?

Ti mit főznétek?

Figyelt kérdés
Karácsonyra bejelentkezett a párom lánya. Nem először van nálunk. Szóval soha nem lehet tudni mikorra ér ide, meddig lesz (10 perc, 1 óra). Vagy eszik, vagy nem. Majonézes dolgot nem eszik, zsírosabb dolgot is ritkán. Ebben a felállásban mit készítsek aznapra, ami lehet ebéd is, de esetleg nasi kaja is, ráadásul kicsit ünnepi különleges.
2018. dec. 22. 05:34
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Talán valami töltött hús féle, ami hidegen kenyér mellé is jó, melegen finom,és különleges. Itt van két ötlet:

[link]

[link]

2018. dec. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elözö írta, olyasmit, ami hidegtálra is jó, illetve emellé valamilyen salátát, ami köret is egyben.
2018. dec. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a zsírosabb? És miért nem kérdezed meg hogy ott ebédel-e? Úgy érzem nem csíped a csajt.

Én mindenképp csinálnék valami normális ebédet. Sztem pl a sült hal krumplival kicsit ünnepi is. Meg csinálnék egy kis harapni valót. Meg ha nem is sütök de vennék sütit. Mondjuk én minden csaladtagom szeretem annyira hogy legyen mit ennie meg választék ha jön így karácsonyra

2018. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs bajom vele, csak kiszámíthatatlan. Több éve van így. Sütit azért nem kérdeztem, mert azt szereti, többféle is lesz készítve. Csak a főzési ötletekből fogytam ki egy kicsit.
2018. dec. 23. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!