Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elkezdjem 28 évesen kis...

Elkezdjem 28 évesen kis tapasztalattal a cukrász képzést, ha úgy érzem szívesen csinálnám?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A szomszédasszonyom közel 40 volt, amikor elkezdett cukrásznak tanulni, először csak saját örömére, de olyan ügyes volt, hogy ma már kis cukija van a településünkön.

Vágj neki, ha ezt szeretnéd, mert a beteljesült álmok tesznek boldoggá! Sok sikert!:)

2018. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp. Manapság teljesen normális, ha az életünk során többször szakmát váltunk vagy bővítjük a tudásunkat. Ha nem leszel cukrász, akkor is tanulsz egy csomó érdekeset és családban, baráti körben jól fog jönni a tudás.
2018. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jooohogy ember

A tanulás mindig jò főleg ha tudod mitszeretnél

Én most 23évessen akarok levelezőn kertésztechnikust utánna egyetemet mostjöttem rá hogy azt szeretem

De énis gondolkoztam a cukrászaton :p muterom nagyonpenge benne

2018. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2018. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ha szívesen csinálnád alap hogy kezd el!


Nekem egyszer azt mondta az oktatóm:

-nem mindegy hogy te sütöd azt a kenyeret, vagy te sütteted.


Magyarul ha megy a dolog próbáld meg nagyba is, hátha bejön az üzlet. Cukrászokra mindig is lesz szükség.(Szerintem)

2018. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ėrdekel kezdd el, de ha cukrászüzemben akarsz elhelyezkedni utána akkor az biztos csalódás lesz. sokkal kemėnyebb szakma mint sokan gondolnák..
2018. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én orvosbol lettem az, külföldön. Kétszer annyi a dizetesem. Ez öröm, de egyben szomorú is. (ez az otthon i szint) semmi, és senki nincsen megbecsulve.) Es most ezzel nem politizalni akartam.
2018. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!