Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mitől lesz finom a pizza? Mi...

Mitől lesz finom a pizza? Mi az aminek lennie kell rajta?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bazsalikomos-oreganos paradicsomszosz, sonka, gomba, kukorica,rengeteg sajt. Nekem igy a finom.
2019. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapbol a tesztaja is finom kell hogy legyen, nem nyers nem odaegett nem tul vekony es ne is legyen vastag.

Feltetnek pizzaszosz es oregano, bazsalikom majd ra szalami vagy sonka, kolbasz kukorica (mar ha teszel ra) sok-sok sajt. En szeretem a csipos pizzat ezert jalapeno paprikat es kolbaszt vagy csipos szalamit szoktam, es tejfolos fokhagymas szoszt hasznalok nem az atlagos paradicsomosat. Valaki tesz ra paradicsomot es hagymat is. Neha en is.

Amugy a feltet izlesed kerdese

2019. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Bazsalikomos-oreganos paradicsomszosz a legalapvetőbb nekem legalábbis, tejfölös alapú pizzát nem is mondanám pizzának
2019. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
3# akkor nagyon sajnalom mert meg nem ettel finomat :D nem kell 2 nagy tejfolt ratenni hanem egy keveset, de a te bajod :) amugy mindenkinek mas az izlese hogy te mit nem nevezel kajanak az a te hulyeseged nem a mienk. Falusi retek lehetsz aki meg pizzat sem latott es aki sosem volt pizzeriaban. Mar nem divat a paradicsomos szoszos szar.
2019. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A pizza épp az az étel, ami nagyon-nagyon ízlésfüggő, van aki a vékony ropogós tésztára esküszik, van aki a vastag, puha tésztát kedveli, a feltét terén meg tényleg ezer és egy kombináció van, jóformán csak a fantázia szab határt annak, hogy mit lehet rátenni.
2019. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mi van rajta (mindenki mást szeret), de az alapanyagok legyenek jó minőségűek, pl a sonka legyen olyan, amit kenyéren vagy magában is szívesen megennél, stb.
2019. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!