Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Paniert lehet liszt nélkül is...

Paniert lehet liszt nélkül is készíteni?

Figyelt kérdés
Nincs itthon liszt, elfelejtettünk venni, ma még semmi nincs nyitva
2019. jan. 13. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Persze : tojás ,morzsa , ez a párizsi panír.

Tejfölben keverhetsz el fikhagymát és megmártod benne a húst majd morzsába forgatod vagy reszelt burgonyába.

2019. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A férjem elintezte. Tojás+morzsa

Jobb lett mint a lisztes valtozat

2019. jan. 13. 14:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1-es nem kötözködni akarok, de nem ez a párizsi panír.

A párizsi panírban nincs morzsa, csak liszt meg tojás, ami valóban variálható zöldfűszerekkel, sajttal, stb.

2019. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a tojás és liszt a párizsi panír. Én mondjuk soha nem használok lisztet panírozáshoz
2019. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt én is úgy tudtam hogy a tojas+liszt a parizsi szelet. Szoktam olyat is csinálni neha+palacsintatesztaban sült dolgokat, amik leggyakrabban csak zoldsegek, ritkán csirkefalatok
2019. jan. 13. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van: vagy sűrűre kavart palacsinta tészta, vagy hígra kavart nokedli tészta, és ha még egy kis sütőport is csalsz bele, dupla vastag bundát kapsz!!!
2019. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel ma nem volt liszt, ezért liszmentes paniert volt. Csak prezli+tojás férjem csinálta rántott hal. Jó lett így is
2019. jan. 13. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A liszt tulajdonképpen csak azért "kell",hogy jobban megtapadjon a tojás a húson.
2019. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!