Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Létezik, hogy ez a recept így...

Létezik, hogy ez a recept így sikerüljön, mint ebben a videóban?

Figyelt kérdés

Megfogott,kipróbálnám, de valamiért túl egyszerűnek tűnik.

A piskótával mindig gondom volt, ügyesbajosan felvertem a habot majd a tészta mindig összeesett.

Itt pedig összedobja, lesz egy folyós massza majd elvileg a szép pihe puha tészta. Létezik? Sikerülhet?

[link]


2019. jan. 15. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Aszta de jol nez ki ezt en is kiprobalnam.. persze sikerulhet a lenyeg inkabb hogy a piskota szepen feljojjon. Nalam altalaban az hatarozta meg hogy hany tojasos, minel tobb tojas volt benne annal szebb es izletesebb lett a piskotam. Siman meg lehet csinalni
2019. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

Nyilván sikerülhet, de csak ha vannak alapvető képességeid, pl meg tudod csinálni a piskótát.

Ez csillivilli recepttől függetlenül egy olyan dolog, amit most vagy tudsz vagy nem tudsz.

2019. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi.

De arra értettem ha ezt igy csinálom mint ahogy mutatja sikerülhet a piskóta? Nekem elég kevésnek és túl folyósnak tűnik ahhoz hogy olyan nagy tészta legyen a végén.

2019. jan. 15. 21:47
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Ez kevert tészta, nem piskóta. Szerintem simán sikerülhet, csak a megfelelő méretű tepsi kell hozzá.
2019. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy hasonló, egyszerű kevert sütemény receptem, és az is mindig puha, könnyű.

Ez is sikerülhet, a recept jónak tűnik. Annyira jól néz ki, hogy én is ki fogom próbálni.

2019. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez Francia recept. Ok, és az olaszok a legjobban ezekben a desszertkeszitesekben. Sajnos én olyan bena vagyok, hogy még a kókusztekercs et is elb*asztam, piskotakrol meg muffinokrol ne is beszéljunk.Szoval en inkább veszek egy kakaos csigat a boltban,de attól még neked sikerül hét kérdező. Csinálj mindent úgy, ahogy a video an láttál.
2019. jan. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A fehér krém mi a tetején? Azt írta ki, chantilly, és tudom, hogy google a barátom, de a fordító nem ad ki rá semmit.
2019. jan. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mivel ez kevert teszta és sütőpor van benne, egyértelmű hogy ilyen lesz a tészta. A világon semmi köze nincs a piskotahoz
2019. jan. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A chantilly tejszinhab
2019. jan. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9-es, köszi:)
2019. jan. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!