Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a milerit (elősütött)...

Ha a milerit (elősütött) panírozott csirkét sokàig melegítem a mikróban, akkor ehető lesz? Utálam ha oljaban tocsog és nincs sütő jelengleg.

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi van ráírva. A csomagoláson részletesen feltüntetik az elkészítés módját. Én már megjártam ezzel, olyat vettem, amit sem mikrózni, sem sütőben sütni nem lehet. Azóta mindig elolvasom, mielőtt megveszem.
2019. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
mire lit?
2019. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ehetö" lesz, csak jó nem.

Mivel elösütött, ezért már nem nyers, ha felforrósítod a mikróban, akkor teljesen "átsül", de a panír nem lesz ropogís, hanem elázott, a belseje meg kiszárad.

Sokkal okosabb kevés olajban átsütni serpenyöben - nem kell "tocsogni", de csak akkor lesz jó, ha "sül" és nem "gözölödik".

2019. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak melegíteni tudod, akkor készre sütött terméket vegyél! A sütőben sütés, az olajban sütés és a mikrózás, ez három teljesen különböző hőkezelési eljárás. Ha a frissen fritőzben sült csirkecombot szereted - akkor az elősütött csirke mikrózása során keletkezett "termék" lehet csalódást okoz majd neked. Egy próbát megér - ha van kutyád, vagy macskád...
2019. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!