Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Véletlen kihagytam az olajat...

Véletlen kihagytam az olajat a pizza tésztából. Jó lesz anélkül is?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Tudod mi az a vakaró? Na azt fogsz enni nem pizzat.
2019. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem lesz jó, de ha éhes vagy és jók a fogaid, meg fogod tudni enni.
2019. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit ropogósabb lesz, de nem lesz ehetetlen.

Ha még most keleszted, utólag is beledolgozhatod az olajat, azután hagyd újra kelni amíg kétszeresére nő. Nem lesz semmi baja, ha kétszer keleszted.

2019. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Én mindig kihagyom belőle. Kívül ropogós, belül puha, szép kövér pizzáim szoktak lenni. Lesülni sem sül le, mert a pizzaformát vajozom-lisztezem.
2019. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

#4

"...szép, KÖVÉR(!) pizzák...":D

Biztos finom amit csinálsz, csakhogy azt nem pizzának, hanem kenyérnek nevezik, de nincs vele baj, ha nektek ízlik.

2019. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát még nő a sütőben, nem szokott olyan vékony lenni, mint amikor kinyújtom. :) De nyilván nem akkora lesz, mint a kenyér és nem is akkora, mint egy zsemle.


Szeretem ezt az oldalt, itt jókat lehet egymással kötekedni.🤭 Mindegy, nem is neked/nektek, a kérdezőnek írtam, hogy olajmentes tésztából is lehet jó pizzát sütni.

2019. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

#6

Sajnálom, ha kötekedésnek vetted, nem annak szántam, mindössze egy tévedésre hívtam fel a figyelmedet.

A pizza receptjének a szerves tartozéka az olaj, enélkül amit sütsz, az kenyérlángos, de ha magasabb (gömbölyű:) akkor kenyér.

De megismétlem, ha neked így ízlik, akkor csináld így, csak nyilvánosan ne nevezd pizzának, mert nem az és utána kötekedésnek veszed, ha valaki kijavít!

2019. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Gyakorlatilag azt magyarázza a 6-os, hogy ő úgy csinálja a krumplis tésztát, hogy kihagyja belőle a tésztát. Aztán, ha valaki elmondja neki, hogy ez esetben ez paprikás krumpli, azt nem fogadja el, mert "csak" a tészta maradt ki, neki az attól még krumplis tészta.
2019. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 Köszi, hogy leírtad. Ez esetben elnézést kérek, hogy támadó állást vettem fel. Félreértettelek, valószínűleg azért, mert nem fejtetted ki az előző kommentedet, csak annyit írtál, hogy az nem pizza, hanem kenyér. Ezért volt számomra sértő és lehet másnak is az lett volna, ha csak ennyit írsz. De így már értek mindent, jogosnak is tartom, hogy szóltál. Sőt, meg is köszönöm, hogy kifejtetted, legközelebb figyelek rá és máshogy fogalmazok.


Eladni nem akarom, receptet írni nem akarok, csak örömet okozni vele a családomnak. Nekik pedig jó úgy is jó, hogyha pizzának hívjuk. 🤭


Viszont a leírtak alapján abban szerintem kiegyezhetünk, hogy a Kérdező pizzája olaj nélkül is finomra fog sülni. :)


----


# 8 Gyakorlatilag nem azt magyarázta a hatos. A hatos gyakorlatilag félreértette a neki szánt kommentet a hiányos tudása miatt, de fentebb normálisan leírta, hogy mi volt a problémája. Innentől egy percig nem kattogok rajta tovább, "megbeszéltük" a félreértést, tanultunk belőle, megyünk tovább és ha egy következő kérdésnél megint összefutunk, nyitottabban és nagyobb tisztelettel fogunk a másikhoz állni. Ennyi a sztori vége. :)


A Hetesnek pedig kézcsók, hogy ilyen intelligensen állt a problémához, ráadásul még tanított is valamit. Még egyszer köszi, Hetes! ;)

2019. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

7-es vagyok és én is köszönettel tartozom, hogy visszaadtad az emberiségbe vetett megrendült hitem egy részét, a kulturált és kedves stílusoddal!

Lám, így is lehet Gyakorizni!:)

2019. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!