Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinnt maradt a konyhapulton a...

Kinnt maradt a konyhapulton a zöldségleves (elfelejtettem betenni a hűtöbe) hús nincs benne, de viszont brokkoli az van. Ehetö még? Vagy inkább ne? Terhes vagyok egyébként

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van a konyhában? Van benne tészta, rántás, tejtermék? Milyen meleg van a konyhában? Lefedve hűlt ki, vagy fedő nélkül?

Nincs savanyú szaga? Nem habzik? Nem változott meg a színe, íze ?

2019. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Levettunk Minden fűtést mert en ejszakat nem tudok aludni ha meleg van. Olyan 15/17fok korul

Szaga a brokkoli miatt küsse eroteljes, ize küsse keseru, de semmivel nem rosszabb mint tegnap. Se rantas, se semmilyen tejtermek nincs benne, se tészta, csak zoldseg, par szwm krumpli, répák Zeller karalábé, es brokkoki

2019. febr. 18. 14:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap Este óta, lefedve hűlt ki
2019. febr. 18. 14:34
 4/8 A kérdező kommentje:
És nem habzott
2019. febr. 18. 14:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Színe sárgâs(az okivaolaj miatt gondolom) de inkább ilyen fehéres. Megehetem?
2019. febr. 18. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Azért alaposan forrald fel, akkor biztosan nem lesz semmi bajod tőle, nem volt olyan meleg a lakásban, hogy megromolhatott volna.
2019. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felmelegítettem, es megettem
2019. febr. 18. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Élsz még?
2020. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!