Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készítsek húsételeket...

Hogyan készítsek húsételeket ha nem akarom megfogni a nyers húst?

Figyelt kérdés

Sajnos húsételeket nem tudok elkészíteni, mert undorodom attól, hogy a nyers húst megfogjak kézzel, leszedjem róla a mócsingot és szeleteljem, ezen a gyengeségemen hogyan kerekedhetnék felül?


Nem vagyok vegetáriánus, ha elém teszik az elkészült húsételt azzal nincs gondom.



2019. márc. 4. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Vedd eleve szeletelve. Auchanba van felkockázott- szeletelt hús tálcásan...illetve a hentest is megkérheted- legfeljebb adsz egy kis borravalót😊
2019. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Kesztyű, vagy a hogy az első irja, eleve előkészítve kell megvenni
2019. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Kesztyű. Én is abban dolgozom, nálam a higiénia az indok.
2019. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha veszel egyszer használatos gumikesztyüt, akkor nem kell megfogni a húst. Ezt éttermekben is így (kellene) készítik, mert összefogdosni nem szabad(na) a húst még a szakßacsnak sem.
2019. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ne erőltesd
2019. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, hány éves vagy, de anno pont ilyen voltam. Utáltam a nyers húst megfogni. Aztán férjhez mentem, megszoktam.

Viszont amit anyum művel, az halál. Képes vakargatni a csirke bőrét, hiába tiszta, ha kocsonyát, vagy körömpörköltet készít, akkor van külön "erre szakosodott borotvája" a konyhában, vagy a gáz felett leégeti a szőrt, attól nekem is felfordul a gyomrom.

Mindegy, a lényeg, hogy a nyers hús felszeleteléséhez hozzá lehet szokni, ahogy telnek az évek.:)

2019. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Előző vagyok. Jó, mondjuk tényleg undorító,hogy egyes üzletek úgy árulják a húst, hogy tiszta szőr. Én ilyenek nem is veszek. De ő képes megpucolni, égetni. Olyan büdös a konyha, hogy a csuda. Ettől fordul fel a gyomrom.:)
2019. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Kb 21 éves koromig én is így voltam. Azota muszájból megfogom. De közben is folyton mosom a kést meg a kezem.
2019. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ne készítsd, ha undorodsz tőle, nem kötelező.
2019. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!