Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mezzel es hussal lehet valamit...

Mezzel es hussal lehet valamit kezdeni kozosen?

Figyelt kérdés
Kinai ettermekben talan csinalnak mezes husit, de hogy? Ha vannak otletek azt megkoszonom. :)

2019. márc. 4. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pácoláshoz szoktak mézet használni (méz, mustár, szójaszósz, fűszerek)
2019. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam. Méz, mustár, szójaszósz, egy csipet só, egy csipet feketebors. Összekevered, belepácolod a husit. Nem kell sokáig, 10 percre is elég, ha nem akarsz vele várni. Aztán serpenyőben elősütöd a husikat, megpirítod mindkét oldalát, aztán a mézes-mustárt is felforralod egy kis tejszínnel felöntve. Vagy sok tejszínnel, ha szeretitek a szaftot. Utána az egészet berétegezed tepsibe, menjen rá az összes szósz is, 45-50 percig sütöd, és tökéletesen össze fog állni a szaft a husival.
2019. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sörrel és egy lehelet gyömbérrel szoktam összekeverni a mézet, majd egy éjszakára bepácolom a húsokat, ezután grillen kisütöm, majd coleslaw salátát és sült krumplit kínálok hozzá
2019. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mézes-szójaszószos vagy mézes-mustáros szószban, pácban lehet nagyon finomakat sütni például.
2019. márc. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Neten nagyon sok recept van.

Csinálhatsz kínai édes-savanyú húst vagy barbecue-s húst is.

2019. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!