Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Akik garzonban élnek szoktak főzni? Az ételszag miatt kérdezem.

Azokra a lakásokra gondolok ahol egy szobában van a konyha, az ágy, és a ruhásszekrények is, és ablak csak egy van. Ti szoktatok egyáltalán így főzni, vagy max melegszendvicset és kávét csináltok a mindent elárasztó ételszag miatt?

Tulajdonképpen mire lettek kitalálva az ilyen lakások?

márc. 14. 22:25  Privát üzenet  

A válaszok

Szoktak.

Lakhatásra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont márc. 14. 23:05 Privát üzenet
Olyat főzz,aminek illata van, nem szaga. Amúgy meg egy szagwlszívó nem nagy beruházás.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont márc. 15. 02:39 Privát üzenet

Ugyan nem garzon, de amerikai konyhás nappali és meg a gyerekek sem használják a szobajukat hanem az éjszaka (plusz nekik a délutáni alvás kivételével) kint vagyunk. Minden nap fozunk, szagelszívó, ablak, plusz tudok annyura jól fozni, hogy az ételek nem büdösek.

Laktunk garzonba az volt az első lakásunk, ott is főztünk minden másnap biztisan.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont márc. 15. 06:19 Privát üzenet
Bármilyen lakásban megoldható füzés után a szellöztetés. Másrészt a legtöbb ételnek nincs olyan szaga, ami kifejezetten erös lenne.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont márc. 15. 07:15 Privát üzenet
* fözés

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont márc. 15. 07:27 Privát üzenet
Nálunk is amerikai konyhás nappali van és nem jelent gondot a kaja szag, mert folyamatosan szellőztetve van. Pedig még szagelszívóm sincs

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont márc. 15. 07:59 Privát üzenet
Iiiiigen, van ablak, ahol lehet szellőztetni. Sőt, amikor már ilyen a hőmérséklet, főzés közben is kinyitom az ablakot, ne legyen gőzős, párás a levegő idebent.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont márc. 15. 08:24 Privát üzenet
Amikor garzonban éltem, szinte minden nap főztem, az pedig teljesen alap, hogy minden nap szellőztettem. Jó időben napi 24 órát nyitva van nálunk az ablak, ez most is így van, pedig már nagyobb lakásba költöztem. Sose volt gondom a lakás illatával.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont márc. 15. 12:33 Privát üzenet

Egyben minden? AZt hogy? Tudsz linkelni alaprajzot?

Én garzonban lakom, 28 nm, 1 szoba van, ez majdnem 20 nm, és külön konyha , fürdőszoba, előszoba. Tehát nekem abszolút nem probléma, mert a konyhaajtót bezárom, a konyhaablakot kinyitom, a szobába nem megy szag.

De amúgy biztos találnék valamiféle megoldást, az ilyen gondom lenne. Egy párezer ft-os térelválasztó harmónikaajtót nem lehet felszerelni?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont márc. 15. 14:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
40m2-es garzonban jól érezheti magát 2 macska?
Ha garzonban élek tegyek le arról, hogy valaha babám legyen?
Tényleg megtámad a macska alvás közben? Ha egyterű garzonban élek ne is vállaljam be?
Mennyi rezsire számítsak ebben a garzonban?
Miskolcon garzonban tanulóként meg tudok élni?
Manapság a boltokban miért nincs olyan kívánatos ételszag, mint a 80-as,90-es években?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!