Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Akik garzonban élnek szoktak...

Akik garzonban élnek szoktak főzni? Az ételszag miatt kérdezem.

Figyelt kérdés

Azokra a lakásokra gondolok ahol egy szobában van a konyha, az ágy, és a ruhásszekrények is, és ablak csak egy van. Ti szoktatok egyáltalán így főzni, vagy max melegszendvicset és kávét csináltok a mindent elárasztó ételszag miatt?

Tulajdonképpen mire lettek kitalálva az ilyen lakások?


2019. márc. 14. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Szoktak.

Lakhatásra.

2019. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Olyat főzz,aminek illata van, nem szaga. Amúgy meg egy szagwlszívó nem nagy beruházás.
2019. márc. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan nem garzon, de amerikai konyhás nappali és meg a gyerekek sem használják a szobajukat hanem az éjszaka (plusz nekik a délutáni alvás kivételével) kint vagyunk. Minden nap fozunk, szagelszívó, ablak, plusz tudok annyura jól fozni, hogy az ételek nem büdösek.


Laktunk garzonba az volt az első lakásunk, ott is főztünk minden másnap biztisan.

2019. márc. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Bármilyen lakásban megoldható füzés után a szellöztetés. Másrészt a legtöbb ételnek nincs olyan szaga, ami kifejezetten erös lenne.
2019. márc. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
* fözés
2019. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is amerikai konyhás nappali van és nem jelent gondot a kaja szag, mert folyamatosan szellőztetve van. Pedig még szagelszívóm sincs
2019. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Iiiiigen, van ablak, ahol lehet szellőztetni. Sőt, amikor már ilyen a hőmérséklet, főzés közben is kinyitom az ablakot, ne legyen gőzős, párás a levegő idebent.
2019. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor garzonban éltem, szinte minden nap főztem, az pedig teljesen alap, hogy minden nap szellőztettem. Jó időben napi 24 órát nyitva van nálunk az ablak, ez most is így van, pedig már nagyobb lakásba költöztem. Sose volt gondom a lakás illatával.
2019. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyben minden? AZt hogy? Tudsz linkelni alaprajzot?


Én garzonban lakom, 28 nm, 1 szoba van, ez majdnem 20 nm, és külön konyha , fürdőszoba, előszoba. Tehát nekem abszolút nem probléma, mert a konyhaajtót bezárom, a konyhaablakot kinyitom, a szobába nem megy szag.


De amúgy biztos találnék valamiféle megoldást, az ilyen gondom lenne. Egy párezer ft-os térelválasztó harmónikaajtót nem lehet felszerelni?

2019. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!