Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sos! Nem volt időm vásárolni...

Sos! Nem volt időm vásárolni és csak ezek vannak jelenleg itthon a hűtőben. Adnatok tippeket, hogy mit lehetne ma ezekből készíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap zűrös napom volt, úgy terveztem, hogy temetés után vásárolok, de nagyon elszaladt az idő

Ami van itthon: liszt, krumpli, vaj, sütő margarin, tojás, tej, hagyma, kb 2o dkg vadász felvágott, olaj, fagyasztott cukkini, fagyasztott borsó, fagyasztott meggy, 1 kis csomag virsli, kenyérszalonna, házi kolbász. Egyelőre a palacsinta jutott az eszembe és talán egy kis kolbászos pogácsa.

Köszönöm szépen előre is!


2019. márc. 15. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire rögtön bevágnék egy virslis rántottát. Kenyér van?

Mintha egy rakott krumplira is jó lennél.

2019. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hosssszú válasza:
100%
Én zöldborso fözeléket föznék sült virslivel.Desszertnek meggyes pite.
2019. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a rakott krumpli, de ahhoz még tejföl is kellene.


Tudsz csinálni: borsó leves + cukkini pörkölt nokedlivel, utána jöhet a palacsinta

Vacsorára lehet: sült virsli Sült krumplival, tetejére szálára vágott, ropogósra sütött hagymával. (A virsli egyik oldalát kb. 2 cm-es távolságban szoktam bevagdosni, akkor szétnyílik, mint a sült szalonna.)

2019. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Paprikáskrumpli házi kolbásszal és nokedlivel.(krumpli, hagyma, szalonna, kolbász, só, bors, fűszerpaprika, a nokedlihez: liszt, tojás, só, víz)

Tepsis krumpli,(krumpli, hagyma, szalonna, virsli, tojás, só, bors)

Zöldborsó főzelék virslivel (zöldborsó, vaj, liszt, tej, só, virsli)

2019. márc. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Palacsinta, gofri is jó és kiadós.
2019. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Zöldborsó leves nokedlivel

Zöldborsókrém


Cukkinipörkölt nokedlivel

Cukkinifőzelék virslivel


Kolbászkrém


Élesztőd van? (Ha pogit akarsz, akkor feltételezem igen.)

Cukkinis kenyér

Virslis kifli

2019. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
dödölle
2019. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tényleg hasznos volt segítséget kérjek tőletek 🙂 nagyon nagyon jó receptek!!! Lassan választani sem tudok 🙂 igen, amúgy a tejföl miatt nem lenne az igazi a rakott krumpli, de lehet, hogy kiprobalom.

Nagyon köszönöm a sok jó választ! Remek otletek

2019. márc. 15. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Már mindegy, mert főztél valamit, csak annyit akartam hozzátenni, hogy az én gyerekem ételallergiás, többek között a tejtermékekre is. Viszont nagyon szereti a rakott dolgokat. Én tejföl helyett pörkölt/bolognai alapszerűséget főzök, azzal öntöm le a rakott krumplit is pl.
2019. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvenc kombóm a zöldborsóleves és a tócsni, bár előbbihez kell még pl. répa is, másodikat pedig én személy szerint tejfölbe szoktam mártogatni.
2019. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!