Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tésztára mit lehet rakni, ami...

Tésztára mit lehet rakni, ami olcsó? (sós jellegűt)

Figyelt kérdés

Úgy szoktam, hogy sajt meg tejföl, de már unom :(

Mit lehetne még?



2019. ápr. 19. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
sót
2019. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon szeretem a grízes tésztát sósan, sült szalonnával a tetején.
2019. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sonka /itt a húsvét - hátha marad/ + tejföl, sült szalonna-kockák + tejföl, maradék pörkölt daralva + tejföl/, az olaszos paradicsomos tésztaszószok között is szétnézhetsz /+ sajt/.
2019. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én natúr joghurtot szoktam. A török éttermekben szerettem meg a joghurtos tésztát.
2019. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fokhagymát és olajat. Én szoktam meg egy kis chili paprikát is hozza adni.

Felvert tojással megpirítani, mintha tojásos nokedlit készítenél. Így simán is finom, de nekem friss kaporral a kedvencem.

Pirított gomba simán, vagy tejszínnel, tejföllel behabarva, borssal vagy szerecsendióval.

2019. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Krumplis tészta, káposztás tészta?

A sajtos tésztát is meg lehet bolondítani. Fokhagymával, borssal, virslivel vagy sonkával.


Túrós tészta szalonnával.


Tésztasaláta: sonka (páriszi vagy virsli), kukorica, egyéb zöldség (ízlés dolga) fokhagymás tejföl vagy joghurt.

2019. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen zöldségfélét megpirítasz/megpárolsz, füszerezed és ezt teszed a tésztát, de tehetsz rá lecsót is (nem vízzel nyakonöntve, hanem saját levében párolva), ha maradék petretzyelmes krumpli van, azt kicsit összetörve szintén finom tésztához, tehetsz rá spenótot (a megszokott módon elkészítve).
2019. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fokhagymás sós joghurtot csinálok
2019. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyik kedvencem a parizeres tészta: Olaj, vöröshagyma, fokhagyma, parizer és ezt összekeverem tejföllel, mustárral, megsózom, megborsozom. Én a sajtos, tejfölös tésztához is szoktam sütni szalonnát. Szeretem a kínai zöldséges pirított tésztát is. A mac&cheese is finom.
2019. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy kis konzerv sűrített pari kb. 50 ft, ehhez szárított oregánó,bazsalikom,fokhagyma és kész is-
2019. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!