Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mirelit ételeket, pl. rántott...

Mirelit ételeket, pl. rántott húst meg lehet sütni sütőben?

Figyelt kérdés
Olajsütőben szoktam, de az nem valami egészséges. Ti szoktatok ilyen ételeket sütni sütőben? Ha igen, hogyan, mennyi időre?

2019. ápr. 26. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Meg, csak finom nem lesz.
2019. ápr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Kb 30 percig kell sütni. Viszont nem minden faját lehet. Amin csak az olajsütős embléma van, azt nem lehet sütőben sütni. Amit lehet, arra rá van írva, plusz rajta van a sütő embléma is.
2019. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Mindent meg lehet sütni sütőben, azt is, amin csak olajütőd embléma van. Előmelegített sütő kell, a sutesimido pedig attól függ, mit sütsz. Ez a rántott hús 30 perc akar igaz is lehet, bár nálam pl a rántott hús az csirkemell, annak nem kell 30 perc.

Szeretem az olaj nélkül készült eteleket, ezért is vettem ActiFry-t

2019. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A múltkor fagyasztott lazacot (natúr) vettem, azon fel volt tüntetve 2 féle mód: olajban nem tudom hány perc alatt, sütőben 17 perc ? Ha jól emlékszem.

Szóval mindenképpen keresd a sütőben sütés jelet rajta szerintem.

2019. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a fordított rántott hús receptjére, az pl kifejezetten sütőben készülő étel.
2019. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Persze hogy lehet. 180 fokra szoktam betenni az ilyesmiket, és addig sütöm, míg nem kezdenek barnulni. De nem minden lesz így jó, a sült krumpli például felejtős.
2019. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
Minden mirelitet és sok nem mirelitet is sütőben sütök. Egyébként a zacskóra rá van írva, hogy meddig kell sütni sütőben. Az egyetlen, amit nem tudtam eddig sütőben sütni, az a bundás kenyér volt. Rántott húsok (csirke, hal, stb.), nyers húsok (pl. fagyasztott natúr lazac), panírozott zöldségek, sült krumpli - ezeket mind sütőben sütve készítem el, nem szeretem az olajos, zsíros kajákat.
2019. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!