Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött káposztát készültem...

Töltött káposztát készültem főzni, de már nincs energiám. Mit lehetne egyszerűbben amihez felhasználhatom a darált húst és a savanyú káposztát?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rakott savanyú káposztát.

Gyorsabb

2019. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináld meg sima húsgombócnak, ne tökölj töltögetéssel, úgy is király lesz. Vagy csinálj erdélyi rakott káposztát.


(Bár utóbbi nem hiszem, hogy kevésbé időt rabló, ráadásul az arányok is mások, de nézz utána, szimpatikus e)


Vagy más kaját is csinálhatsz, mondjuk egy korhelylevest, vagy toroskáposztát, vagy székelygulyást, külön másik hússal, a darálthúsból meg másnap csinálsz egy fasirtot, vagy bolognait.

2019. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Egybesült fasírt párolt káposztával
2019. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a töltött káposzta sem macerásabb, mint az előzőekben írtak, én kb. 15 perc alatt fel tudom készíteni.
2019. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül rakott savanyú káposzta lett. Még nem csináltam, és nagyobb kedvem volt hozzá, mint a töltötthöz.
2019. máj. 5. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyszerű, jó döntés! Azt most én is szívesen belapátolnék egy jó adagot! Köszi az ötletet! :))
2019. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!