Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bátyám szülinapjára rendelte...

A bátyám szülinapjára rendeltem egy kólás üveg formájú tortát. Ez mellé én szeretnék 20 db. kólás kupak formájú sütit sütni, olyat ami nem csak piskóta, hanem íze is van, a külseje piros, és ezekre is ráírnám a feliratot. Adnátok tippeket ehhez?

Figyelt kérdés
Ezekbe a "kupakokba" szúrnám a 20 gyertyát. Hogyan csináljam minél egyszerűbben? Köszi ha segítesz
2010. júl. 6. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

ezt a 20-at rá akarod tenni a tortára?Biztos jó ötlet?/nem kritizálni akarom:))/

sztem ilyen linzer tésztából csináld, az finom, és rá vmilyen piros színű máz, hátha ebben tud vki segíteni h h csináld.

2010. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem süss sima piskótatésztát, azokból vágd ki a köröket, közéjük pedig valami krémet csinálj. kívülről pedig piros marcipánnal vond be őket.
2010. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a kupakokra felíratot is akarsz,és még gyertyát is,akkor azoknak legalább 3 cm átmérőjűnek kell lenniük.

Ezt nehezn tudom elképzelni egymás mellett,hogy jól is nézzenek ki.

Süss linzerből pogácsákat.Vond be őket pirosra színezett fondanttal,és fehér fondantból írd rá a szöveget. A gyertyát pedig még akkor tedd rá,amikor a máz még nem köt meg.Különben nem marad meg rajta.,

Esetleg a linzertésztába tehetsz piros ételfestéket.

2010. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

marcipánból meg lehet rá bevonatot tenni

2010. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél kör alakú kekszet. Piros cukormázzal vond be. Kapni Dr. Oetker Dekor Toll cukormázat /azzal feliratot is csinálhatsz/
2010. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vannak ilyen rózsaszín meg barna középen lekvár kis kör alakú teasüti

nem drága

és ezeket vondd be pirios marcipánnal v piros lekvár és sztem 1 süti 1 betű

és így h coca cola és ezekből többet és 1-1ilyen közt kimarad 1 üresés én ezt raknám a torta köré

2010. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
honnan szedtétek, hogy a tortára rakná a sütiket? világosan leírta, hogy mellé, nyilván nem hülye egy több ezres tortát tönkretenni....
2010. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2010. júl. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!