Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ez nem normális?

Szerintetek ez nem normális?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre , hogy mostanában undorodom a nyers hús látványától.

Egyszerűen nem bírom magam rávenni , hogy hozzáérjek és így elkészíteni sem tudom.

Mindenki mondja , hogy gáz vagyok , meg mi lesz velem , majd ha gyerekem lesz és férjem, és igazat adok nekik ,mert nőként azért kellene ilyen dolgokat is csinálnom.

De annyira undorító!

Az étvágyam is elmegy tőle , ha látnom kell.

Mit tudnék csinálni , hogy ezt a fóbiát legyőzzem?



2019. máj. 14. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, kényszerből megcsinálom, de aztán 8* mosok kezet...

Kb 20 évesen fogtam meg először.

Előtte még zacskóban sem.

2019. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

14 éve vagyok vegetáriánus. Pont azért, mert megundorodtam a hús látványától, állagától, szagától. Akkor voltam terhes a fiammal és étteremben dolgoztam. Valamikor a terhességem legelején kaptam tőle undort és azóta nem eszem meg semmilyen formában. Ha meg kellenem ennem kihánynám.

Több év kellett mire eljutottam arra a szintre, hogy újra fel tudjam dolgozni, újra főzzek, süssek vele. Addig a férjem ezt átvállalta. Nagyon türelmesen és jól kezelte azt a pár évemet, amiért szívből hálás vagyok. Most már gond nélkül elkészítem nekik, de enni nem tudok belőle.

2019. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a nyers húst. Pedig szeretem a húst, eszem is rendszeresen. Szerintem azért mert nem értek annyira hozzá. Mindig félek, hogy nem elég friss.
2019. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak annyira rossz ,mert folyamatosan ezzel csesztetnek , és már nem normálisnak érzem magam.

Folyton bűntudatot keltenek bennem :(

2019. máj. 14. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is nem csak egy nö fözhet a családban, másrészt nem kell feltétlen húst is enni egy családnak, harmadszor ha ennyire undorodsz töle, akkor ne csináld.

Ha csak maga a fogása zavar, akkor megoldás lehet orvosi gumikesztyü használata.

2019. máj. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!