Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan pároljam a mirelit...

Hogyan pároljam a mirelit zöldséget, hogy íze is legyen?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem fűszerezésre gondolok (bár olyan tipp is jöhet), hanem hogy pl. hagymát alá lehet-e pirítani, illetve hasonló praktikákat, amivel fel lehet dobni.

2019. máj. 19. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Legutóbb a lidlben sikerült olyat kifognom,hogy nem kell egyáltalán ízesiteni mert már eleve fűszerezve van,nagyon finom,imádom. Amúgy én petrezselymet,fokhagymát,sót,esetleg pici ételizesitőt,zsályát szoktam bele rakni. A zsálya az valami isteni ízt ad neki.
2019. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezeket a zöldségekkel együtt szórod bele?
2019. máj. 19. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát mivel én fagyos zöcsit használok,ezért picit szoktam várni míg kicsit kienged a zsiradékon a zöldség és utána fűszerezem. Az idén már fogok házilag is eltenni zöldségkeveréket a fagyóba.
2019. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vajon szoktam párolni, szintén a fagyott zöldséget. Sóval, borssal, kevés majoránnával fűszerezem, így szeretjük.
2019. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kipróbáltam tegnap, hogy kicsit máshogy csinálom, és sokkal jobb lett.


kicsit megpirítottam zsíron, aztán adtam hozzá fokhagymát, petrezselymet, valamint jóval kevesebb vizet, mert eddig nagyon sokat használtam.


Kösz a válaszokat.

2019. máj. 21. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!