Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kockamargarin helyett lehet...

Kockamargarin helyett lehet baj, ha dobozos margarinnal gyúrtam be a tésztát?

Figyelt kérdés
Több lisztet felvett, de utána jónak tűnt, most kel.
2019. máj. 21. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a margarinod zsírtartalmát, valószínűleg kevesebb, mint 70%. Tésztája válogatja, hogy melyiknek mennyire gond az alacsonyabb zsírtartalom. A puding próbája az evés, meglátod, milyen lesz az eredmény.
2019. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, sokkal kevesebb, csak 32. :(

Remélem azért ehető lesz. Olvasgattam és állítólag pogácsánál meg ilyesmiknél nem lehet érezni a különbséget, én meg pont azt sütök majd.

2019. máj. 21. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
32% zsírtartalom? El se tudom képzelni! Az valami nagyon gagyi dolog lehet! A pogácsába zsír kell, nem víz!
2019. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz jó, mert kevés a zsír tartalma és sok benne a víz.
2019. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon gagyi lenne a Vénusz vajízű margarin? Hát persze, a 99 forintos sütőmargarin, amit alapból szoktam használni, biztos nem "gagyi". :D

Na mindegy, lesz ami lesz...

2019. máj. 21. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is Vénuszos vajat raktam a kelt tésztába, és nem rontottam el vele, sőt. Legközelebb is azzal csinálom. Nagyon finom lett tőle a túrós buktám :)
2019. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak épp a 32%-os nem sütésre való, hanem kenyérre kenni fogyókúrázóknak. Van sütőmargarinjuk is, na az 80%-os!
2019. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem csökkentett zsírtalmú, meg nem is light. Ez egy átlagos, nem gagyi kenyérre kenős margarin.

Egyébként azóta kisült a pogácsa és nem lett rossz szerencsére. :) Igaz, több liszt ugye kellett bele, mert nagyon lágy volt, de azt leszámítva semmi nem történt.

2019. máj. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!