Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Újburgonyát sütnék. Valami jó ötlet, hogy egy kicsit más legyen mint a megszokott?

Halrudacskák mellé lenne. Az meg ugye egymagában nem egy gasztokirandulás.

júl. 12. 10:05  Privát üzenet  

A válaszok

Esetleg rácsos sült krumpli vagy mogyoróburgonya - pommes noisettes (de csak ha van hozzá megfelelő burgonyafeldolgozó eszköz) - hogy ne már a megszokott vajas krumpli, krumplipüré vagy hasábburgonya legyen.

Ajánlhatom esetleg a spirál burgonyát, amihez adott esetben elég egy konyhakés és hurkapálcika is: [link]

Vagy ott a majonézes krumplisaláta, amit még tudnék javasolni így hirtelen (így nem kell majonéz a halrudi mellé külön, ráadásul az újkrumpli jó salátának is.)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont júl. 12. 10:21 Privát üzenet
Fűszersó - keverékek meghintėse , rácsos szelés esetėn kőkemény lesz .

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont júl. 12. 10:49 Privát üzenet
[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont júl. 12. 11:08 Privát üzenet
"Halrudacskák mellé lenne. Az meg ugye egymagában nem egy gasztokirandulás." De aranyos, néha mi is eszünk, szerintem nem gáz. :D

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont júl. 12. 11:38 Privát üzenet
[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont júl. 12. 11:52 Privát üzenet
Béla211 nevű felhasználó válasza:

Én megszoktam főzni az újburgonyát fel kockázom a nagyobb szemeket ami apró azt fel sem kell. És a serpenyőt jól előmelegítem vaj és olívaolaj elegyével majd rádobom a krumplit közben fel vágom a rozmaringot vagy plusz még snidlinged és hozzá dobom és ezzel pirítom meg jól a krumplit.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont júl. 14. 05:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jó ötlet lenne így elkészíteni a pizzát?
Van itthon darált húsom de nem tudom mit csináljak belőle valami ötlet?
Ajanlanátok avokádós reggeli recepteket?
Kacsa vért mért nem tudok sehol sem venni? Hentesnél nem kapok, kérdeztem . Valami ötlet, hogy merre probáljam még meg?
Mi készülhet konzerv vöröslencséből és hogyan?
Tojàs, rizs, füstölt szalonna, füstölt sonka, krumpli. Kb ezek vannak otthon. Valami vacsi ill. ebéd ötlet?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!