Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolognai szószt lehet kapni...

Bolognai szószt lehet kapni valahol még? Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Egy évekkel ezelőtti videóban láttam, hogy a bolognai szószt összekeverte az illető tésztával és sajtot reszelt rá majd megmikrózta és úgy megette. Darált hús nélkül ez így kivitelezhető? Így is lehet finom? Abszolút tapasztalatlan vagyok a főzés sütés téren és nincs is sok időm rá folyamatos 12 órázással viszont ezt lehet kipróbálnám, mert szerintem finom lehet. Nem tudom, hogy lehet e kapni még ilyen szószt és érdemes lenne e kipróbálni, valaki esetleg tud róla valamit? Köszönöm előre is.

2019. júl. 13. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen kész szószok persze. Ízlés kérdése, hogy bejön-e. Természetesen nem összehasonlítható egy házilag készített szósszal, raguval, de sos helyzetben jó lehet.

Pl barilla szószok egész jók.

2019. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Barilla szószok isteniek, egyedül a bolognai szószuk rossz szerintem.

Én a Knorr szószát szoktam venni, tésztát megfőzöm, szósz rá + sok sajt, 16 óra meló után életmentő. :)

2019. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze Tesco,Auchan,spár lehet kapni üveges szószt és hus nélkül is finom sajttal .
2019. júl. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Hamozott paradicsom konzervet osszetorod, olajon piritasz hagymat, fokhagymat, ranyomod a paradicsomot. So bors, pici cukor, bazsalikom oregano. Kesz is
2019. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A sparnak van olyan dobozos szósza, amiben hús is van, szerintem nagyon finom.
2019. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vannak még ilyenek. Amit én ajánlok, az a Globus féle szósz. Kicsit furcsa eleinte, mert érződik az édes hagyma íze, és nem savanykás a paradicsom, de nagyon jó.
2019. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképp adok neki egy esélyt akkor.
2019. júl. 14. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!